NiezależnaOpinia

  Opinie Fit Cuffs

  O firmie Fit Cuffs

  Fit Cuffs® jest własnością Larsa Pårupa i Alexa Nielsena. Siedziba firmy znajduje się w centrum fitness Odder, Højgaardsvej 9A, Odder w Danii.

  Smart Cuffs BFR Arm Application

  Oferta na Fit Cuffs

  W ofercie sklepu znajdziesz dopasowane mankiety w cenie od 53 € do 86 €, dopasowane mankiety - urządzenie Bluetooth (LOP) za 53 , dopasowane mankiety - kompletne + urządzenie Bluetooth za 359 €, dopasowane mankiety o niższej wydajności za 214 €, dopasowane mankiety kompletne z twardym futerałem za 338 €, Fit mankiety - Fit manometr za 53 €, dopasowane mankiety - mankiet na ramię za 70 €, dopasowane mankiety - nogawki za 86 €, dopasowane mankiety - cholewka Rehab za 118 €, dopasowane mankiety - Rehab Lower za 134 €, Fit mankiety - klinika rehabilitacyjna za 198 €, dopasowane mankiety - cholewka Performance za182 €, dopasowane mankiety - kompletne (jeden rozmiar dla wszystkich) za 321 €.
  Fit Cuffs® (ApS) to jeden rozmiar dla wszystkich jako nowoczesne urządzenie do treningu okluzji (BFR). Duński produkt, zaprojektowany w celu uzyskania optymalnych rezultatów od Prehab do Rehab Performance & Maintenance zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Od kwietnia 2020 roku dostępna jes nowa progresywna aplikacja internetowa „Fit Cuffs Training” , którą można pobierać na telefon tak samo, jak standardową aplikację z Google lub App Store. Indywidualna presja orientacyjna dla optymalnego bezpieczeństwa i skuteczności jest dostępna w aplikacji internetowej. Wystarczy odpowiednio wyregulować za pomocą manometru (Fit Manometer), który jest odłączany podczas treningu. Dzięki mankietom Fit - kompletnym otrzymujesz urządzenie zaprojektowane specjalnie do treningu. W ciągu 10-20 minut (w tym przywiązanie i odłączenie) osiągniesz trening porównywalny z 30-45 min konwencjonalnych ćwiczeń istotnych od Prehab do Rehab Performance & Maintenance. Fit Cuffs® został specjalnie zaprojektowany dla BFR i pasuje do wszystkich osób, niezależnie od wielkości kończyny. Mankiety na nogach mają szerokość 10 cm (4 cale), a mankiety na ramionach - 7 cm (2,8 cala), który jest optymalny pod względem efektu, bezpieczeństwa i wygody. Pojedynczy pęcherz, który umożliwia ograniczenie przepływu krwi o dowolny procent.
  W mankietach zastosowano mocny nylonowy materiał zapewniający najwyższy komfort, higienę i trwałość. Wytrzymałe szybkozłącze pozwala na szybkie mocowanie i odłączanie, przy jednoczesnym utrzymaniu nacisku mankietu dla swobody ruchu i spójnych wyników.
  Dokładne pomiary zapewnia manometr (Fit Manometer). W przeciwieństwie do innych marek, w których masz wiele różnych rozmiarów i musisz kupić kilka różnych mankietów, Fit Mankiety to jeden rozmiar uniwersalny. Domyślny rozmiar mankietu jest wystarczający w przybliżeniu dla 99% wszystkich osób posiadających tylko jedną wersję odpowiednio dla górnej i dolnej części ciała. W mankietach Fit zastosowano unikalny metalowy zawór znany również jako. szybkozłącze ze stali nierdzewnej i jest wyjątkowo trwałe w przeciwieństwie do plastikowych złączy. Ten unikalny szybkozłącze pozwala na ciągłe podłączanie i ponowne podłączanie przez manometr Fit podczas ćwiczeń. Stosowane plastikowe złącze w innych mankietach dostępnych na rynku powoduje, że ciśnienie spadnie podczas wysiłku, jeśli spróbujesz ponownie połączyć się lub włączysz manometr.
  Za zakupiony towar możesz zapłacić kartą kredytową: Visa, American Express, Mastercard, DK oraz PayPal. Firma zapewnia darmową wysyłkę na cały świat. Pełny zwrot pieniędzy jest akceptowany, jeśli zostanie zwrócony w ciągu 30 dni od dostawy.

  Co sądzisz o ofercie Fit Cuffs?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Fit Cuffs? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Fit Cuffs jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Fit Cuffs i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Fit Cuffs.

  Fit Cuffs
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Fit Cuffs

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Fit Cuffs jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Fit Cuffs. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Fit Cuffs?

  Fit Cuffs działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Fit Cuffs com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!