Ferosup

Wszystkie opinie

Ferosup

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Adam

Nie znałem tej firmy i pierwszy raz zamówiłem od nich cokolwiek, ale moje zamówienie zostało naprawdę szybko zrealizowane, a mieszkam w Austrii. Muszę powiedzieć, że bardzo pozytywnie mnie to zask...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne produkty

  
Nie znałem tej firmy i pierwszy raz zamówiłem od nich cokolwiek, ale moje zamówienie zostało naprawdę szybko zrealizowane, a mieszkam w Austrii. Muszę powiedzieć, że bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło. Sam towar również oceniam, jak najbardziej pozytywnie. Pomimo płatności przelewem, który może wydłużyć czas przesyłki, o czym sprzedający poinformował ( wspominali o przedłużeniu nawet do pięciu dni) - przesyłkę otrzymałem zaskakująco wcześnie. Obsługa bardzo uprzejma i profesjonalna, miałem ciągły i bezproblemowy kontakt ze sklepem, szybko udzielają odpowiedzi. Widać, że komuś zależy na tym by wszystko było na wysokim poziomie. Na moją prośbę wysłali towar z odbiorem w sobotę co rzadko się zdarza. Polecam.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood