Farmona

Wszystkie opinie

Farmona

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Farmona

Zarówno kobiety jak i (już coraz częściej) mężczyźni uwielbiają dobre kosmetyki. Spora część osób zwraca też uwagę, by te kosmetyki były jak najbardziej naturalne i pozbawione nieprzyjaznych dla skóry składników. Często po takie kosmetyki sięgamy tez, gdy chcemy komuś sprawić przyjemność prezentem na święta, Walentynki, czy urodziny. Jeśli właśnie szukasz kosmetyków naturalnych dla siebie lub ukochanej osoby, to być może warto zajrzeć do sklepu Farmona. A może już robiłeś zakupy w tym sklepie? Czy produkty dostępne tam są warte ceny? Czy są trwałe? Czy musiałeś coś zareklamować? Czy przyjęto reklamację i otrzymałeś nowy produkt lub zwrot pieniędzy? Przeczytaj tu recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w sklepie FARMONA. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

O sklepie FARMONA
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona ma swoje początki w 1997 roku. Filozofia Farmony to połączenie najnowszych zdobyczy kosmetologii oraz naturalnej mocy składników roślinnych. Produkty szybko zdobyły uznanie konsumentów ceniących innowacyjność, wysoką jakość i skuteczność kosmetyków naturalnych .Farmona w 2007 roku rozpoczęła nowy etap działalności otwierając w Krakowie Farmona Hotel Business & SPA z zapleczem konferencyjnym i szkoleniowym dla Kosmetologów i Kosmetyczek oraz dwustumetrowym obszarem Wellness i SPA. Laboratorium Kosmetyków Farmona otrzymało podczas swojej ponad 15-letniej działalności, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Znak Jakości Q, QI Quality International, Krakowski Dukat, Produkt Roku, Przedsiębiorstwo Fair Play, Medal Europejski, Firma Dobrze Widziana, a także Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu.

Oferta sklepu FARMONA
Oferta Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona obejmuje ponad 450 kosmetyków do pielęgnacji zarówno ciała, jak i twarzy oraz włosów.  Firma w ostatnich kliku latach poszerzyła swoje rynki zbytu o kosmetyki profesjonalne przeznaczone do gabinetów kosmetycznych, oferując wszechstronny program zabiegów dla każdego typu skóry, oparty na autorskich masażach. Sklep Farmona podzielony jest na następujące działy :NOWOŚCI, WŁOSY, TWARZ, CIAŁO, PROFESJONALNE, ZESTAWY i PROMOCJE. W dziale włosy znajdziemy różne szampony, suche szampony, maski, odżywki i peelingi, natomiast w dziale twarz: kremy do twarzy, maseczki, serum, kosmetyki do pielęgnacji okolic oczu i ust, a także kosmetyki do demakijażu. W kategorii ciało znajdziemy: balsamy do ciała, pielęgnację dłoni, płyny i żele do kąpieli, opalanie, masła do ciała, pielęgnację stóp, olejki do kąpieli, peelingi do ciała, higienę intymną, sole do kąpieli oraz żele antybakteryjne.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu FARMONA
Czy robiłeś zakupy w sklepie internetowym FARMONA? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat sklepu FARMONA. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług sklepu FARMONA jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat sklepu internetowego FARMONA. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.