Fairyseason

Wszystkie opinie

Fairyseason

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Z
Zosia
Stronka jest ok. Kupiłam od nich dwa kostiumy kąpielowe i letnią sukienkę i muszę powiedzieć, że dostałam dokładnie to czego oczekiwałam. Początkowo miałam trochę wątpliwości, bo firma znajduje się...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne produkty

  Stronka jest ok. Kupiłam od nich dwa kostiumy kąpielowe i letnią sukienkę i muszę powiedzieć, że dostałam dokładnie to czego oczekiwałam. Początkowo miałam trochę wątpliwości, bo firma znajduje się daleko i niektóre zdjęcia produktów są poprzerabiane w taki sposób, że nie wyglądają wiarygodnie i praktycznie nie widać jak naprawdę wygląda dana sukienka czy kostium kąpielowy, ale za taką cenę stwierdziłam, że zaryzykuję i się nie zawiodłam. Mogliby popracować nad tym aspektem, bo to na pewno odstraszy wiele osób, ale to drobiazg, który łatwo można poprawić. Ubrania, które zamówiłam są przyzwoitej jakości, paczka doszła zgodnie z przewidywaniem i na pewno coś jeszcze od nich kupię bo mają dużo fajnych ubrań.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...

Logo Banggood