NiezależnaOpinia

  Opinie Etna

  O firmie Etna?

  Sklep Internetowy Etna prowadzi Dagmara Prychodko prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "ETNA" P.P.H.U. Dagmara Prychodko, wpisana do rejestru przedsiębiorców Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Rozwoju pod adresem ul. Fabryczna 25 w Łódzi, NIP 7291477034, REGON 471334035 oraz Dariusz Prychodko prowadzący działalność gospodarczą pod firmą "ETNA" PPHU Dariusz Prychodko, wpisany do rejestru przedsiębiorców Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Rozwoju pod adresem ul. Fabryczna 25 w Łódzi, NIP 7282097579, REGON 471632287, prowadzący wspólnie działalność gospodarczą pod nazwą "ETNA" PPHU S.C. Dariusz Prychodko, Dagmara Prychodko, na podstawie umowy o zawarciu spółki cywilnej, pod adresem ul. Fabryczna 25 w Łódzi, NIP 7280001256, REGON 473216417, BDO 000097164.

  Oferta w sklepie Etna

  Etna jest producentem szerokiej gamy kostiumów kąpielowych. W ofercie posiada kostiumy dwuczęściowe, trzyczęściowe (ze spódniczkami), z biustonoszami typu push-up oraz bikini, a także z szortami. Posiada również w ofercie szeroką gamę odzieży plażowej. Projektując je inspiruje się światowymi trendami mody oraz potrzebami światowych rynków. Swoje produkty szyje z najlepszej klasy materiałów sprowadzanych z Włoch i Hiszpanii.
  W ofercie sklepu znajdziesz stroje kąpielowe, stroje kąpielowe jednoczęściowe, stroje kąpielowe dwuczęściowe, stroje kąpielowe push up, stroje kąpielowe z wysokim stanem, stroje kąpielowe duże rozmiary, bardotki, odzież plażową, pareo, tuniki plażowe, koszule plażowe oraz akcesoria plażowe. Jest też dostępny dział wyprzedaży.
  W sklepie Etna możesz wybrać następujące metody płatności: przelew bankowy na rachunek bankowy sklepu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu do Ciebie przez sklep potwierdzenia przyjęcia zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy sklepu i skompletowaniu zamówienia); gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego sklepu (w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu do Ciebie przez sklep potwierdzenia przyjęcia zamówienia, zaś towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego sklepu); gotówką za pobraniem, płatność dostawcy przy dokonywaniu dostawy (w tym przypadku realizacja zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po przesłaniu do Ciebie przez sklep potwierdzenia przyjęcia zamówienia i skompletowaniu zamówienia); płatność elektroniczna DotPay (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu do Ciebie przez sklep potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu przez sklep informacji z systemu agenta rozliczeniowego o dokonaniu płatności przez Ciebie, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po skompletowaniu zamówienia). Dostępne w sklepie Etna metody wysyłki to: kurier DPD (Polska), kurier FEDEX (zagranica), paczkomaty INPOST (Polska), paczka w Ruchu (Polska). Jeśli złożysz zamówienie do godziny 12.00, towar zostanie wysłany tego samego dnia.

  Co sądzisz o ofercie Etna?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Etna? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Etna jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Etna i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Etna.

  TRY-ON HAUL: SKLEPY INTERNETOWE/ gearbest, romwe, shein...

  Etna
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Etna

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Etna jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Etna. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Etna?

  Etna działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Moda.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Etna . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.