NiezależnaOpinia

  Opinie Estée Lauder

  Firma zostałą założona w 1946 r. Technologicznie zaawansowana i nowatorska firma zyskała sobie ogólnoświatowe uznanie za elegancję, luksus i nadzwyczajną jakość. Jej produkty niosą ze sobą obietnicę najwyższych standardów doskonałości. Dzięki szeroko zakrojonym i dogłębnym badaniom oraz surowym procedurom oceny produktu, mają przyjemność oferować produkty do pielęgnacji skóry, makijażu i zapachy, które charakteryzują się zarówno delikatnością, jak i wysoką skutecznością.

  Amerykańska firma Estee Lauder zajmuje dziś piąte miejsce wśród największych firm perfumeryjnych i kosmetycznych na świecie, a jej produkty są sprzedawane w ponad 130 krajach pod takimi markami jak La Mer, Bobbi Brown, Jane, Donna Karan, Tommy Hilfiger, Jo Malone, Aveda, Stila, Kate Spade Beauty, Estee Lauder, Aramis, Clinique (jedna z pierwszych linii, uruchomiona w 1968 r.), Prescriptives, Bumble and bumble, Origins, MAC, Michael Kors, Darphin i Rodan and Fields.

  Każdego roku i na każdy sezon Estee Lauder produkuje kolekcję kosmetyków dekoracyjnych. Kolekcja kosmetyków dekoracyjnych Estee Lauder jesienią 2012 r. nosi nazwę Pure Color Violet Underground. Inspiracja dla tej kolekcji kosmetyków inspirowanych różnymi teksturami, stylami, kulturami. Kolekcja ta ma wiele odcieni fioletu i fuksji.

  Kolekcja kosmetyków Pure Color Violet Underground oferuje bogatą paletę perłowych warg i oczu. W palecie tej kolekcji kosmetyków i koloru bordo oraz w kolorze brandy w połączeniu z karmazynowymi i szkarłatnymi odcieniami, które generalnie tworzą zmysłową i tajemniczą paletę.

  Gama produktów na stronie internetowej

  Strona przedstawia całą gamę produktów Estee Lauder wystawianych w sklepach. Ponadto okresowo pojawią się ekskluzywne produkty i specjalne kolekcje, które przez pewien czas można kupić tylko w sklepie internetowym marki.

  Ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie nowe elementy pojawią się przede wszystkim w sklepie internetowym, a następnie w punktach sprzedaży. Ponadto klienci oficjalnej strony internetowej otrzymają szereg wyjątkowych korzyści, na przykład możliwość zakupu zestawów miniatur, sond różnych produktów prezentowanych na stronie.

  Dodatkowo - na stronie możesz uzyskać: Wybór idealnego tonu fundacji - w zaledwie pięciu prawidłowych pytaniach dowiedzą się i polecą Ci idealny makijaż.

  Piękno w 3 minuty!

  Metoda Estee Lauder jest specjalnie opracowana - różne rodzaje makijażu, różne style i obrazy - ale wszystkie są tworzone w ciągu zaledwie trzech minut, a oni tego nauczą!

  Czat piękności: czat na żywo z konsultantem kosmetycznym na temat wszystkiego, co związane z pięknem, makijażem i pielęgnacją twarzy.

  Dostawa odbywa się w ciągu 3 dni roboczych. Płatności można dokonać na stronie za pomocą karty kredytowej lub PayPal. Możesz zwrócić lub wymienić towary z jakiegokolwiek powodu w ciągu 14 dni od otrzymania towaru i otrzymać zwrot lub produkt do wymiany.

  Obsługa klienta pod numerem telefonu:

  00800 11 24 381

  - w języku angielskim od niedzieli do czwartku od 09: 00-16: 00. Możesz skontaktować się z obsługą klienta, aby złożyć zamówienie przez telefon, a także uzyskać pomoc w wyborze produktu i różnych kwestiach technicznych.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat Estée Lauder!

  Estée Lauder
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Estée Lauder

  Twoja opinia