NiezależnaOpinia

  Opinie Endo

  Endo jako pierwsze (i przez długi czas jedyne) w Polsce ozdabia swoje produkty napisami w języku polskim, pokazując tym samym, ile emocji i skojarzeń mogą budzić w dorosłych i dzieciach pomysłowe i zaskakujące gry słowne.

  Okazuje się bowiem, że prócz wygody i funkcjonalności, dziecięce ubranka mogą być po prostu... ”cudownym zjawiskiem”. Jak wszystko, co tworzone jest z pasją i miłością. Z biegiem lat idea i tradycja Endo zostają zasilone nowoczesną strategią biznesową nowego inwestora, który zaprasza do współpracy Anetę Kołaszewską, wcześniej twórcę sukcesu marki 5-10-15.

  Ubrania Endo tworzą od końca lat 90. nowy wzorzec odzieży przede wszystkim dziecięcej, ale nie tylko. Szyte z wysokogatunkowej bawełny, ozdabiane ekologicznymi nadrukami z farb wodnych, zachwycają prostym krojem i starannym wykonaniem. Są synonimem wygody i funkcjonalności. Zabawne rysunki i niejednoznaczne teksty to nie tylko niebanalne dialogi obrazu z tekstem, ale także swoista rozmowa pomiędzy dorosłymi i dziećmi. Grafika na dzianinach dla dorosłych oraz zabawki Endo nawiązują do podobnych produktów z działu dziecięcego, rozpoczynając dialog pomiędzy tymi światami, wzajemnie ucząc i bawiąc. Swoją ofertę kierują dla całej, wielopokoleniowej rodziny. Rodziny, w której dzieci wzrastają na szczęśliwych i pewnych siebie ludzi, mocno wspierane w swoim harmonijnym rozwoju przez wszystkich jej członków.

  Misja Endo to wspieranie i inspirowanie do budowania i zacieśniania tych najważniejszych więzi.

  Warunki dostawy

  Czas przygotowania zamówienia do wysyłki wynosi 24h (dni robocze), czas oczekiwania na przesyłkę to 48h (dni robocze) od momentu wysyłki zamówienia, tym samym łączny czas realizacji zamówienia (dostarczenia towaru) wynosi 72h (dni robocze). Natomiast jej koszt zależy od wybranej przez Ciebie opcji. W przypadku wyboru usługi Pakowania na prezent termin realizacji nie ulega zmianie.

  Przy zakupach w Polsce przesyłka gratis przesłuduje:

  od 200,00 złotych - przy korzystaniu z Paczki w RUCHu

  od 250,00 złotych - przy korzystaniu z kuriera InPost oraz Poczty Polskiej

  od 300,00 złotych - przy korzystaniu z paczkomatów InPost.

  Zwroty

  Jeśli zdecydujesz się odstąpić od umowy sprzedaży towaru, na Tobie spoczywa obowiązek zwrócenia towaru niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru wraz z wypełnionym formularzem zwrotu na adres Arvato - Dział Zwrotów Endo, Kopytów 44d, 05-870 Błonie, a także mailowo na adres: zwroty@endo.pl przed upływem tego terminu. Nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwrócić wszystkie dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszt dostawy towaru.

  Mogą wstrzymać się ze zwrotem otrzymanych od Ciebie płatności do chwili otrzymania z powrotem towaru lub dostarczenia dowodu odesłania towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Jeżeli korzystasz z prawa do odstąpienia i wybierasz sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez Endo, nie są zobowiązani do zwrotu poniesionych przez Ciebie dodatkowych kosztów.

  Pozostaw swoją opinie!

  Endo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Endo

  Twoja opinia