Eminence

Wszystkie opinie

Eminence

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marcin
Bardzo fajny sklep, mają bardzo obrączek zaręczynowych wszelkiego rodzaju. Produkty są wyszukane i eleganckie, biżuteria jest w dobrym guście, widać, że komuś na tym zależy. Kupiłem od nich akurat ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  obrączka

  Bardzo fajny sklep, mają bardzo obrączek zaręczynowych wszelkiego rodzaju. Produkty są wyszukane i eleganckie, biżuteria jest w dobrym guście, widać, że komuś na tym zależy. Kupiłem od nich akurat obrączkę zaręczynową z malutkimi brylantami. Obawiałem się trochę, że na żywo nie będzie wyglądała tak jak na zdjęciach, ale na szczęście się myliłem. Obrączka jest piękna, tak jak na zdjęciach, kamienie są bardzo ładne, mienią się w świetle wszystkimi kolorami tęczy, dokładnie tak jak miałem nadzieję. Muszę powiedzieć, że obrączka była zdecydowanie warta swojej ceny, która była też dość konkurencyjna. Sklep internetowy jest przejrzysty i dobrze działa, a obsługa jest profesjonalna i bardzo uprzejma wobec klientów.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...