NiezależnaOpinia

  Opinie eMAG.pl

  Firma z historią

  Jeśli by poszukać w internecie sklepów, które mają długą historię, to wyniki wcale nie byłyby tak zadowalające, jak byśmy tego chcieli, a wszytsko za sprawą rozwijającego się rynku eCommerce w Polsce. eMag z kolei jest firmą działającą od 2001 roku na początku pod nazwą Agito,pl, a w 2017 roku przekształconą na eMag.pl. Jest to sklep internetowy działający w Polsce, Bułgarii, Rumunii i na Węgrzech. W roku 2016 eMAG.pl wysłał ponad pół miliona zamówień do swoich klientów, co daje średni wynik jednego zamówienia na minutę.

  Usługi sklepu internetowego

  eMag.pl oferuje szeroka gamę produktów głownie z kategorii "do domu". W kategorii tej znajdują się tablety, laptopy, gry wideo, sprzęty AGD, produkty dla mamy i dziecka, kosmetyki, środki czystości, sprzęty motoryzacyjne, zabawki, odzież i obuwie, artykuły piśmiennicze, książki, czasopisma, a także sprzęt sportowy. Sklep oferuje również wiele produktów z outletu i w promocjach, a także licznie pojawiające się nowości i ciekawe oferty. Zaletą eMAG.pl jest to, że praktycznie każdy może stać się jego partnerem i sprzedawać swoje własne produkty z pomocą tej strony. Właściciele eMAG.pl przekonują, że jest to działalność bez jakichkolwiek opłat z naszej strony. W trakcie zakupów mamy również dostęp do bloga eMAG.pl, na którym opisywane są różnego rodzaju artykuły sprzedawane w sklepie internetowym, a także publikowane poradniki na tematy rodzinne i dotyczące gospodarstwa domowego. To jednak nie wszystko, bo blog eMAG.pl proponuje nam również zaczytanie się w postach i artykułach dotyczących seriali, filmów oraz felietonach technologicznych, naukowych i kulturowych. eMAG.pl nie jest zatem tylko i wyłcznie sklepem internetowym, ale również platformą pozwalającą nam na przyjemne spędzenie czasu i poczytanie przydatnych i interesujących tekstów. Blog eMAG.pl jest również miejscem, w którym administratorzy strony informują swoich klientach o ewentualnych zmianach w działaniu sklepu oraz promocjach i ofertach specjalnych. Połączenie sklepu internetowego oraz bloga jest zdecydowanym atutem strony internetowej eMAG.pl. W ten sposób bowiem przyciąga różnego rodzaju internautów, którzy mogą skorzystać z nie tylko jednej usługi tej firmy - zakupów - ale również innego rodzaju udogodnień.

  Zakup produktów i pomoc techniczna

  Zakuoy na eMAG.pl nie różnią się nicym w porównaniu do innych sklepów internetowych. Możemy wybrać wygodny dla nas rodzaj płatności oraz sposób wysyłki. Ponadto, mamy prawo do zwrotu do minimum 14 dni od otrzymania naszego zamówienia. Kontakt z fimą eMAG.pl jest możliwy w tygodniu od poniedziałku do piątku w odzinach od 9:00 do 17:00. Poza tym możemy skorzystać z formularza kontaktowego oraz adresu e-mail.Sklep internetowy umożliwia nam sledzienie swoich zakupów, co pozwala nam na kontrolowanie przesyłki. Kontakt ze sklepem jest prosty, a, jak przypominają właściciele strony internetowej, w eMAG.pl pracuje już ponad 270 pracowników, gotowych do odpowiedania na pytania swoich klientów.

  Podziel się swoją opinią!

  Pomóz innym w zakupach na eMAG.pl i wyraź swoją opinię na jego temat! To tylko kilka minut, a z pewnością ułatwią one zakupy potencjalnym klientom eMAG.pl. Twoje zdanie jest dla nas bardzo istotne, podobnie jak dla wszystkich planujących zakupy internetowe, dlatego chętnie poczytamy o twoich indywidualnych doświadczeniach z tą firmą. Obiektywne opinie są zawsze mile widziane, dlatego będziemy wdzięczni za twoją opinię na temat sklepu internetowego eMAG.pl!

  eMAG.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o eMAG.pl

  Twoja opinia