Elfi Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Elfi

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

I
Igor
Kupiłem usługę od Elfi, aby sprawić niezapomnianą radość mojemu dziecku w okresie Bożego Narodzenia. Otrzymałem oryginalny list i film od samego Świętego Mikołaja, który wywołał uśmiech na twarzy m...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Niepowtarzalne prezenty dla Twoich Dzieci - Recenzja Firmy Elfi

  Kupiłem usługę od Elfi, aby sprawić niezapomnianą radość mojemu dziecku w okresie Bożego Narodzenia. Otrzymałem oryginalny list i film od samego Świętego Mikołaja, który wywołał uśmiech na twarzy mojego dziecka. Jako klient jestem bardzo zadowolony z usługi, które oferuje Elfi. Podczas składania zamówienia miałem pewne wątpliwości i potrzebowałem pomocy w kwestii personalizacji zdjęć, ale obsługa klienta była bardzo pomocna i szybko odpowiedziała mi na wszystkie pytania. List mikołajowski był pięknie wykonany ze względu na dobrze dobrane czcionki oraz kolory, a treść dopasowana była do osoby, której był przeznaczony. Film od Świętego Mikołaja został nagrany profesjonalnie i zawiera wiele szczegółów dostarczających nam informacji o naszym indywidualnym życiu. Ogólnie rzecz biorąc, polecam Elfi każdemu rodzicowi chcącemu sprawić swoim dzieciom niezapomniane chwile podczas świąt Bożego Narodzenia. Wszystko zostało wykonane świetnie przez firmę przy zachowaniu wysokiej jakości oraz niskiej ceny.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...