NiezależnaOpinia

  Opinie Elampy.pl

  Elampy.pl to wyjątkowy sklep internetowy, prezentujący szeroki wybór nowoczesnych oraz klasycznych lamp i opraw oświetleniowych. Oferuje produkty znanych marek, stale zwiększając dostępny asortyment. Wysyłka w 24h, 100 - dniowe prawo zwrotu oraz darmowa dostawa na terenie całej Polski to filary, na których opiera się sklep internetowy elampy.pl Elampy.pl to platforma, która umożliwia zakup starannie wyselekcjonowanych modeli najlepszych krajowych i zagranicznych marek oświetleniowych. Lampy możecie Państwo kupić nie wychodząc z domu! Ponadto firma dba o Państwa wygodę, bazując na szerokiej ofercie asortymentu dostępnej na stronie internetowej www.elampy.pl, którą systematycznie rozbudowuje o nowe produkty. Do Państwa dyspozycji Elampy.pl oddaje wybór ze sporego spektrum opraw oświetleniowych w postaci lamp wewnętrznych (m.in. sufitowe, wiszące, żyrandole, kinkiety, reflektory, spoty, podłogowe, stołowe czy biurkowe) oraz lamp zewnętrznych (m.in. latarnie ogrodowe, słupki oświetleniowe, czy dogruntowe). Ponadto Biuro Obsługi Klienta służy Państwu fachową obsługą oraz poradą. Celem Elampy.pl jest stworzenie innowacyjnego sklepu internetowego, zapewniającego najwyższą jakość obsługi.

  Składanie zamówienia

  Etapy składania zamówienia w Elampy.pl:

  1. Dane osobowe - aby dokonać zlecenia należy zarejestrować się na stronie www.elampy.pl. Po wypełnieniu wszystkich pól oznaczonych. W polu „Hasło” należy utworzyć swoje hasło. Następnie na podanego e-maila otrzymasz link aktywacyjny, w który musisz kliknąć, aby w pełni aktywować swoje konto. Hasło oraz podany adres e-mail należy zapamiętać, ponieważ będą one potrzebne przy kolejnych logowaniach.

  2. Następnie uzupełniasz dane dotyczące adresu, na który zostaną wysłane zakupione produkty. Gdy adres do faktury różni się od adresu dostawy, w tym celu wystarczy podczas składania zamówienia podać dwa - adres wysyłki oraz adres rozliczeniowy, na który zostanie wystawiona faktura.

  3. Sposób dostawy - w tej zakładacie określasz dogodną dla Ciebie formę dostarczenia przesyłki, wybierając pomiędzy osobistym odbiorem w paczkomacie, a przesyłką kurierską.

  4. W ostatnim etapie należy określić sposób płatności w postaci przelewu elektronicznego, karty płatniczej, przelewu tradycyjnego na konto bankowe bądź płatności przy odbiorze.

  5. Po przekazaniu zlecenia do realizacji można zobaczyć jego status w Koncie Klienta. Panel pozwala również sprawdzić na jakim etapie jest Twoje zamówienie.

  Zwroty i reklamacje

  Wszystkie artykułu zakupione w sklepie internetowym www.elampy.pl podlegają zwrotowi, którego można dokonać do 100 dni od momentu otrzymania przesyłki. Każdy produkt, który posiada wady, może zostać zwrócony przez klienta na zasadach reklamacji. By odesłać towar należy pobrać formularz dostępny na stronie www.elampy.pl w zakładce Zwroty i Reklamacje. Zwracając towar, klient ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za zużycie towaru i/lub opakowania przekraczające zwykłe zapoznanie się z produktem. W razie wątpliwości i pytań sklep prosi o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w formie telefonicznej. Produkt należy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem oraz dołączonym paragonem bądź fakturą VAT. W przypadku odbioru przesyłki od kuriera i stwierdzonych uszkodzeń towaru, należy spisać protokół szkody z kurierem i niezwłocznie przesłać go na adres elektroniczny sklepu. Koszty nadania paczki ponosi Kupujący. Dla ułatwienia rozpatrzenia reklamacji istnieje możliwość załączenia w formularzu zdjęć uszkodzonego towaru. Po otrzymaniu przesyłki wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni.

  Co sądzisz o ofertach elampy.pl?

  Podziel się opinią! Czy masz wiedzę na temat firmy Fit-Catering? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Elampy.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Elampy.pl

  Twoja opinia