El Gato Coffee

Wszystkie opinie

El Gato Coffee

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

El Gato Coffee

Kofeina - to coś co większość z nas potrzebuje/pragnie od rana. Jest to organiczny związek chemiczny, alkaloid purynowy znajdujący się w ziarnach kawy i wielu innych surowcach roślinnych. Może również być otrzymywana syntetycznie. Została odkryta przez niemieckiego chemika Friedricha Ferdinanda Rungego w 1819 roku. W zależności od źródła nazywana jest także teiną (gdy źródłem jest herbata), guaraniną (gdy pochodzi z guarany) i mateiną (gdy pochodzi z yerba mate). Być może znudziła Ci się zwykła kawa z supermarketu? A może szukasz prezentu dla kogoś na święta, urodziny lub bez żadnej okazji? Może warto w takich sytuacjach zajrzeć do sklepu internetowego A może już korzystałeś z tego sklepu? Czy produkty są warte ceny? Czy są trwałe? Czy musiałeś coś reklamować? Czy przyjęto reklamację? Przeczytaj też recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w sklepie El Gato Coffee. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

O sklepie El Gato Coffee
Kostaryka – tutaj się wszystko zaczęło… W roku 2015, kilka lat przed otwarciem rzemieślniczej palarni kawy El Gato Coffee Roasters zbierali swoje pierwsze cuppingowe doświadczenia na plantacji kawy w Kostaryce. To właśnie tam po raz pierwszy zerwali pierwszą wiśnię kawowca. Na plantacje kawy w Kolumbii trafili 2 lata później. Doskonały aromat kawy i cafe tinto z Kartageny na długo pozostał w pamięci założycieli firmy. W Melbourne, prawdziwej kawowej stolicy Australii podjęli decyzję o powstaniu El Gato Coffee Roasters. Daleko na północy Tajlandii, dotarli do lokalnych plantatorów kawy. Wśród naturalnie suszonych ziaren  kawy na patio oraz poboczach dróg, dotarli do przytulnej małej palarni kawy. Pijąc małą czarną w pięknych okolicznościach przyrody, powoli dostarczali sobie więcej i więcej kawowych przeżyć i wiedzy, które już niebawem okazały się bardzo pomocne przy powstaniu firmy.

Oferta sklepu El Gato Coffee
Produkty w tym sklepie można kupić wg kraju pochodzenia: Argentyna, Brazylia, Chiny, Etiopia, Gwatemala, Honduras, Indie, Japonia, Kolumbia, Kostaryka, Meksyk, Peru, RPA, a także Wietnam. Można wybrać stopień palenia (jasno, średnio i mocno). W kategorii KAWA można znaleźć następujące podkategorie: Kawa do ekspresu, Kawa do dripa, Kawa po turecku, Kawa do aeropressu, Kawa do French Press, Dripca. Przesyłki realizowane są za pomocą: DPD (Kurier), Paczkomatów InPost, InPost (kurier) oraz opcji Orlen Paczka. Darmowa wysyłka powyżej 99 zł.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu El Gato Coffee
Czy masz doświadczenie ze sklepem El Gato Coffee? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat sklepu El Gato Coffee. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług sklepu El Gato Coffee jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat sklepu internetowego El Gato Coffee. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.