NiezależnaOpinia

  Opinie Dresslink

  Jeśli chodzi o sklepy internetowe w XXI wieku, stoimy w obliczu ogromu wyborów. Dziesiątki pytań wynikają z tego: jak wybrać najlepsze sklepy internetowe? Który sklep internetowy jest najtańszy i niezawodny, a które sklepy internetowe są najlepsze dla recenzji? Sklepy internetowe mają dziś ogromne znaczenie. Znacząco oszczędzają nasz czas, wysiłek i pieniądze.

  Istnieje wiele rodzajów portali zakupów, które oferują różne doświadczenia. Bardzo ważne jest, aby wybrać najlepsze sklepy internetowe, ponieważ wiele stron internetowych sprzedaje produkty o niskiej jakości i nie są bezpieczne. Jak to sprawdzić?

  O sklepie Dresslink

  Dresslink jest znanym sklepem internetowym z Hongkongu. Na pierwszy rzut oka desing sklepu przypomina CNDirect, który jest faktycznie filią. CNDirect ma do swojej dyspozycji elektronikę, a Dresslink sprzedaje modne ubrania. Dresslink jest jednym z 15 000 często odwiedzanych stron w Internecie i staje się coraz bardziej znany w Europie i na całym świecie.

  Na co zwrócić uwagę?

  Na pierwszy rzut oka ceny wydają się bardzo niskie, ale bądź ostrożny: dostawa kosztuje pieniądze, więc cena zakupu ostatecznie wzrośnie. Należy również zachować ostrożność przy rozmiarze. Chińskie rozmiary często różnią się od europejskich - przed zamówieniem sprawdź tabelę rozmiarów.

  Korzyści:

  1) Dobry projekt strony

  2) System punktów

  3) Portfel online

  4) Usługa ochrony kupujących przy płaceniu z Paypal

  Wady:

  1) Płatna dostawa

  Płatność

  Masz wybór pomiędzy Paypal, kartą kredytową lub Western Union Bank. Zalecamy płacenie w systemie PayPal, ponieważ w tym przypadku możesz skorzystać z usługi ochrony klienta, a jeśli masz problemy, w ciągu 45 dni zwrócą pieniądze.

  Czas i rodzaj dostawy

  Patrząc na kraj, z którego zamawiasz, masz do wyboru osiem rodzajów płatności. Cena wysyłki zależy od rodzaju produktu i jego wagi.

  Zwrot

  Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt nie podoba Ci się lub nie pasuje, możesz go odesłać z powrotem, ale Dresslink nie zwróci Ci pełnej kwoty, ale weźmie koszty za przetworzenie zwrotu. Jeśli otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy produkt, otrzymasz z powrotem pełny koszt.

  Funkcje specjalne

  Funkcje sklepu Dresslink znajdują się w portfelach Dresslink i systemie punktowym. Dresslink Wallet to Twój osobisty portfel, w którym możesz zbierać pieniądze (na przykład przy wymianie) i płacić bezpośrednio przy następnym zamówieniu. Zaletą tego portfela online jest to, że na przykład, przy często zmieniającym się kursie dolara, twoja odroczona kwota pieniędzy się nie zmienia. Ale wadą jest to, że pieniądze, które tam zbierzesz, mogą zostać wydane tylko w tym sklepie.

  System punktowy polega na tym, że możesz zbierać punkty, tak zwane "Punkty DL". Wymaga to pisania recenzji, wstawiania zdjęć lub filmów lub zapraszania znajomych do robienia zakupów w Dresslink. Możesz zarabiać punkty na pieniądze i wpłacać je do swojego portfela online.

  Podsumowanie

  Zalecamy wizytę w sklepie Dresslink. Ze względu na płatną dostawę ceny można porównać z podobnymi sklepami internetowymi.

  Zostaw swoją opinie

  Zamawiałeś już coś kiedyś z sklepu Dresslink? Paczka do Ciebie przyszła czy się spóźniła dwa miesiące? Wyraź, proszę, swoją opinię i daj znać innym czy sklep jest godny zaufania i swojej renomy! Tylko kilka słów, a pozwolisz zaoszczędzić ludziom mnóstwo czasu i pieniędzy.

  Dresslink
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Dresslink

  Twoja opinia