DR SMILE Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

DR SMILE

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Mateusz Kozłowski
Kilka miesięcy temu skorzystałam z usług DR SMILE i nie mogę przestać się cieszyć z efektów. Niewidoczne nakładki to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić wygląd swoich zębów bez konie...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewolucja w prostowaniu zębów: przegląd oferty DR SMILE

  Kilka miesięcy temu skorzystałam z usług DR SMILE i nie mogę przestać się cieszyć z efektów. Niewidoczne nakładki to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić wygląd swoich zębów bez konieczności noszenia tradycyjnych aparatów. Proces dopasowania do moich zębów był szybki i łatwy, a personel pomógł mi każdy krok drogi. Czułam się komfortowo przez cały czas trwania leczenia, co było dla mnie bardzo ważne. Dodatkowo cena jest naprawdę atrakcyjna w porównaniu do innych metod ortodontycznych. Wyniki mówią same za siebie - moje zęby są teraz proste i piękne jak nigdy wcześniej! Gorąco polecam usługi DR SMILE każdemu, kto pragnie osiągnąć piękny uśmiech bez bólu i dyskomfortu.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...