NiezależnaOpinia

  Opinie Denta Seal

  Białe zęby to nie tylko ozdoba człowieka, ale i oznaka zdrowia jamy ustnej. Jednak często niewłaściwe lub niedostateczne pielęgnacji tego obszaru prowadzi do tego, że pojawiają się próchnica, różne uszkodzenia dziąseł, a także pojawia się trwały żółta lub szara putka nazębna na szkliwie zębów. Również na żółknięcie zębów i ogólnego pogorszenia ich stanu prowadzi zbyt mała ilość w diecie produktów zawierających wapń, fosfor i fluor. Do takich należą produkty, które są fermentowane, ryby, fasola, zboża, orzechy. Bardzo psują zęby próby otwierania z ich pomocą butelki, gryźienie żyłki, roztłucanie orzechów i inne. To może uszkodzić nie tylko dziąsła, ale i zęby -- doprowadzić do powstania pęknięć, odprysków. Również uszkodzenia szkliwa zębów powstają pod wpływem kontrastowych temperatur. To znaczy jedząc w tym samym czasie zimną i ciepłą strawę. Emalia przy tym jest zniszczona, pojawiają się wgłębienia i pęknięcia. Wiele szkody wyrządza jamy ustnej i zębów i taki zły nawyk, jak palenie tytoniu. Substancje, które są zawarte w dymie papierosowym, szkodzą nie tylko narządów wewnętrznych człowieka, ale i zęby, pogarsza się ich kolor, tłumiąc lokalny układ odpornościowy w jamie ustnej. Nieprawidłowe szczotkowanie zębów jest również jedną z przyczyn pojawienia się próchnicy.

  Ale od niedawna pojawiła się unikalna alternatywa dla kosztownych i często bolesne procedury leczenia uszkodzonych zębów. Prawdziwym przełomem w dziedzinie stomatologii stała się pasta do zębów DENTA SEAL, który zawiera nano-cząsteczki cieczy szkliwa.

  Zalety DENTA SEAL:

  1. Niezawodna ochrona przed próchnicą. Dzięki nasyceniu szkliwa minerały choroba po prostu nie jest w stanie się rozwinąć.

  2. Efekt plombowania zębów. Składniki aktywne obecne w składzie pasty, wnikają w szczeliny i pęknięcia zębów nawet mikroskopijnych rozmiarów i wypełnia je od wewnątrz. W ten sposób odbywa się proces krystalizacji i likwidacji istniejących uszkodzeń mechanicznych.

  3. Skuteczne wybielanie zębów. Nano-cząsteczki, że znajdują się w aktywnej formule DENTA SEAL, osadza się w szkliwo i chroni ją przed żółknięciem, równolegle wybielanie powierzchni.

  4. Usuwanie зұбного płytki nazębnej. Znajdują się w nim bakterie i resztki jedzenia, które prowokują powstawanie próchnicy. Dlatego jego usunięcie jest najlepszą profilaktyką chorób jamy ustnej i zębów. Po użyciu tej pasty zęby zyskują gładkość, połysk i naturalną biel.

  Ponadto, DENTA SEAL zapewnia świeży oddech i uczucie czystości w jamie ustnej.

  Dla osiągnięcia maksymalnego efektu należy używać DENTA SEAL według instrukcji:

  • Wycisnąć niewielką ilość pasty do zębów na mokrą szczoteczkę.

  • Prowadż czyszczenie zębów w ciągu 2-3 minut, należy czyścić od dziąsła na dole zęba.

  • Również trzeba czyszcić płytkę nazębną miękkimi ruchami.

  • Wypluć resztki pasty i wypłukać usta dużą ilością wody.

  Powtarzaj procedurę dwa razy dziennie - rano i wieczorem, Zaleca się używać pasty do zębów z efektem plombowania kursem, trwające nie mniej niż jeden miesiąc. W razie potrzeby można go rozszerzyć i zastosować DENTA SEAL jako podstawowego narzędzia dla higieny jamy ustnej.

  Pozostaw swoj opinie!

  Denta Seal
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Denta Seal

  Twoja opinia