Dekoruj Online

Wszystkie opinie

Dekoruj Online

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Dekoruj Online

Zasłona jest to obszyty kawałek tkaniny o odpowiednich rozmiarach, spełniający rolę bariery chroniącej, limitujący ilość światła (ciepła) wnikającego do pomieszczenia i pełniący funkcje dekoracyjne. Zwykle zawieszony na karniszu. Niekiedy dodatkowo spięty szarfą lub chwostem. Zasłony zawieszane są przy oknach, przy wannach lub prysznicach oraz we wnętrzach (np. przy drzwiach). Jest to element praktyczny, ale i dekoracyjny we wnętrzu. Jeśli właśnie poszukujesz zasłon lub rolet to być może warto zajrzeć do sklepu internetowego Dekoruj Online. A może już korzystałeś z tego sklepu? Czy produkty są warte ceny? Czy są trwałe? Czy musiałeś coś reklamować? Czy przyjęto reklamację? Przeczytaj też recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w sklepie Dekoruj Online. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

O sklepie Dekoruj Online
Siedziba główna sklepu internetowego Dekoruj Online znajduje się w Poznaniu. Każdy produkt wytwarzany przez tę firmę (zasłony, firany, rolety rzymskie, poduszki) przechodzi podwójną kontrolę na poszczególnych etapach produkcji. To oznacza, że po ukończeniu oraz przekazaniu do wysyłki każdy produkt jest ostatecznie poddany całkowitej kontroli jakości przeprowadzonej przez wykwalifikowanego kontrolera jakości produktów wytwarzanych przez Avance Sp. z o.o. i otrzymuje znak jakości Q. Klient może dokonać płatności w tym sklepie jedynie przez PayU S.A. e-przelewem lub karta płatniczą. Towary są dostarczane za pośrednictwem kuriera. Dostawa towarów i zwroty realizowana jest tylko na terenie Polski. W przypadku niestwierdzenia wpłaty klienta w terminie 3 dni od dnia potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji, sklep uprawniony jest do anulowania złożonego zamówienia.

Oferta sklepu Dekoruj Online
Sklep Dekoruj Online oferuje produkty w następujących kategoriach: ZASŁONY I FIRANY NA MIARĘ, ROLETY RZYMSKIE, AKCESORIA. W pierwszej kategorii można znaleźć ZASŁONY ZACIEMNIAJĄCE, ZASŁONY STANDARDOWE, FIRANY. W akcesoriach znajdziemy POSZEWKI oraz PODUSZKI WEWNĘTRZNE. Sklep oferuje wybór do 10 darmowych próbek tkanin, które mogą wysłać na wskazany adres w ciągu 7 dni. Na podstawie ich wieloletniego doświadczenia oraz aktualnych trendów doradzają, iż aby zasłona/firana układała się w elegancki sposób, należy użyć około dwukrotną ilość materiału w stosunku do szerokości karnisza. Sklep Dekoruj Online nie udziela gwarancji na sprzedawane produkty. Towary o właściwościach określonych indywidualnie przez Klienta czyli zasłony, firany, poduszki, karnisze bądź rolety szyte na miarę nie podlegają zwrotom. Wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce przez odpowiednio przeszkolony i doświadczony zespół pracowników.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu Dekoruj Online
Czy masz doświadczenie ze sklepem Dekoruj Online? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat sklepu Dekoruj Online. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług sklepu Dekoruj Online jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat sklepu internetowego Dekoruj Online. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.