De Longhi

Wszystkie opinie

De Longhi

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro
Redro
130 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

De Longhi

Ekspres do kawy to produkt, który w ostatnim czasie znów zyskał popularność. Coraz więcej miłośników parzenia świeżej kawy o poranku decyduje się na jego zakup. Powodów ku temu można byłoby wymienić co najmniej kilka - przykładowo, chęć zaoszczędzenia czasu. Otrzymanie przepysznej kawy z ekspresu jest bowiem prostsze niż własnoręczne mielenie jej za pomocą młynka, a następnie zaparzanie. Być może właśnie dlatego w ostatnim czasie bardzo widoczne w mediach są reklamy firmy De'Longhi, którą chcielibyśmy przedstawić na naszej stronie. Można na niej znaleźć także opinie jej dotychczasowych klientów.

 

O firmie De Longhi

De'Longhi S.p.A. to niewielkie włoskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją sprzętu AGD. Powstało ono w 1902 roku, z inicjatywy Giuseppe De'Longhi, jednak formalnie zostało zarejestrowane dopiero w 1950 roku.  Pierwszym wprowadzonym do sprzedaży artykułem był przenośny grzejnik. Ekspresy do kawy (które dziś stanowią podstawowy produkt, z którym kojarzone jest to przedsiębiorstwo) zostały wyprodukowane dopiero w latach 90-tych XX wieku. W 2001 roku firma ta przejęła markę popularnego europejskiego producenta sprzętu AGD - Kenwood Limited. Siedziba De'Longhi znajduje się wTreviso, we Włoszech.

 

Produkty i usługi oferowane przez przedsiębiorstwo De Longhi

W 2021 roku, włoskie przedsiębiorstwo De'Longi posiada w swojej ofercie m.in. ekspresy automatyczne i kolbowe, młynki do kawy, czajniki, tostery, frytkownice, grille elektryczne, osuszacze powietrza, grzejniki olejowe, termowentylatory oraz bezprzewodowy odkurzacz pionowy. Asortyment obejmuje także akcesoria kuchenne, akcesoria do kawy, akcesoria do klimatyzacji, a także akcesoria do uzdatniania wody.

Wszystkie produkty oferowane przez De'Longi są dostępne głównie w popularnych sieciach sklepów znajdujących się na terenie całej Polski. Osoby, które chciałyby zamówić je bezpośrednio od producenta, mogą zrobić to za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Płatności za zamówienie można dokonać za pomocą karty kredytowej lub przelewu online. Dostawanastępuje w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Klient nie musi pokrywać kosztu dostawy, jeśli wartość jego zamówienia przekroczy 200 zł. W przypadku chęci odstąpienia od umowy i zwrotu towaru, można to zrobić w ciągu 14 dni od jego otrzymania.

 

Opinie o firmie De Longhi

De'Longhi to przedsiębiorstwo, które zyskało popularność dzięki produkcji popularnych ekspresów do kawy. Oferowane produkty sprzedawane są w wielu krajach na świecie, m.in. w Polsce, Francji, Austrii, Norwegii, Stanach Zjednoczonych, Argentynie, Australii oraz w Indonezji. Jakie są opinie klientów na temat tej firmy? Czy oferowane produkty są dobrej jakości? Wiele osób wprost uwielbia robić zakupy online - jeśli masz doświadczenie w zamawianiu produktów tej firmy, możesz podzielić się swoimi wrażeniami. Czy to popularne przedsiębiorstwo jest warte zainteresowania? Z niecierpliwością czekamy na każdy feedback.