NiezależnaOpinia

  Opinie Cyfrowe

  O sklepie Cyfrowe

  Właścicielem internetowego sklepu Cyfrowe jest firma Cyfrowe.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ulicy Łostowickiej 25A, zarejestrowaną w KRS pod numerem 0000293552, z kapitałem zakładowym 2.050.000 PLN.
  Historia Cyfrowe.pl zaczęła się w 2003 roku. W 2013 roku firma całkowicie zmieniła swoje logo oraz identyfikację wizualną, która obecnie nie ma nic wspólnego z zakurzonym garażem, gdzie zaczynała jako Jarkom. Przez kilkanaście lat przeprowadzili setki warsztatów fotograficznych i filmowych, otworzyli salony w największych polskich miastach i uruchomili wypożyczalnię sprzętu fotograficznego i filmowego.

  Oferta w sklepie Cyfrowe

  W dziale sklepu Fotografia znajdziesz: Aparaty cyfrowe, Akcesoria drobne, Akcesoria podwodne, Akumulatory, Banki pamięci, Karty podarunkowe, Czytniki, Filtry prostokątne, Filtry, pokrywki, Fotografowanie przyrody, Gwarancja, Kable, Kalibratory kolorów, Karty pamięci, Konwertery, Lampy błyskowe, Literatura, Ładowarki, Materiały natychmiastowe, Obiektywy do lustrzanek, Obiektywy do bezlusterkowców, Oprogramowanie, Pamięci USB, Papier fotograficzny, Ramki cyfrowe, Statywy i akcesoria, Światłomierze, Torby, plecaki, walizki, Tulejki, pierścienie, Zasilacze.
  Kolejnym działem w sklepie Cyfrowe jest dział Filmowanie znajdziesz tutaj: Obiektywy do filmowania, Audio, Kamery cyfrowe, Banki pamięci, Kamery sportowe, Akcesoria drobne, Akcesoria podwodne, Akumulatory, Czytniki, Drony, Filtry, pokrywki, Kable, Karty pamięci, Monitory podglądowe, Konwertery, Lampy wideo, Pamięci USB, Oprogramowanie, Rekordery dyskowe, Rigi i akcesoria, Slidery i krany, Statywy i akcesoria, Światłomierze, Torby, plecaki, walizki, Ładowarki, Zasilacze, Systemy stabilizacji, Transmisja Video.
  Kategoria Wyposażenie studia zawiera: Lampy błyskowe studyjne, Lampy światła ciągłego, Lampy wideo, Blendy i panele, Fotografia bezcieniowa, Generatory, Parasole, Reflektory i czasze, Softboxy i akcesoria, Statywy studyjne i akcesoria, Systemy zawieszania, Światłomierze, Tła i akcesoria, Torby i pokrowce, Wyzwalanie lamp studyjnych, Akcesoria do lamp studyjnych.
  W dziale Druk, montaż i edycja znajdziesz: Drukarki, Skanery, Monitory, Banki pamięci, Czytniki, Gwarancja, Kable, Kalibratory kolorów, Komputery i laptopy, Literatura, Oprogramowanie, Pamięci USB, Papier fotograficzny, Albumy fotograficzne, Tablety, Tusze, Zasilacze, Lupy, Akcesoria drobne, Ramki cyfrowe.
  Kolejną kategorią w sklepie są Projektory: Projektory, Ekrany, Uchwyty do projektorów, Kable, Transmisja Video, Interaktywna edukacja, Wskaźniki, prezentery, piloty, Obiektywy do projektorów, Lampy do projektorów, Torby do projektorów, Akcesoria 3D do projektorów.
  W dziale Lornetki, lunety i teleskopy znajdziesz: Lornetki, Lunety, Akcesoria do lunet, Akcesoria drobne, Astrofotografia, Dalmierze laserowe, Lupy Mikroskopy, Monokulary, Noktowizory, Paski i szelki, Statywy i akcesoria, Teleskopy, Akcesoria do teleskopów, Torby, plecaki, walizki.
  Ostatnią kategorią w sklepie jest Fotografia mobilna / smartfony: Tablety, Etui do smartfonów Fotografia i filmowanie smartfonem, Systemy stabilizacji.
  Formy i sposoby płatności dostępne w sklepie Cyfrowe to: Gotówka za pobraniem (W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie. Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia); Gotówka (Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w sklepach stacjonarnych w Gdańsku, Warszawie, Katowicach lub Poznaniu); Przedpłata na konto bankowe; Przelew z terminem płatności; Sprzedaż na raty; Leasing; Karta płatnicza (PayU S.A.); BLIK; Google Pay; Pay-by-link (PayU); Bony podarunkowe i premiowe Sodexo Pass (tylko przy odbiorze osobistym);Płatność kartą podarunkową lub bonem upominkowym Cyfrowe.pl.
  Zamówiony towar jest wysyłany przesyłką kurierską DPD lub UPS, Poczta Polska (list polecony, paczka pocztowa, odbiór w punkcie), Odbiór w InPost Paczkomaty, Odbiór osobisty .

  Co sądzisz o ofercie Cyfrowe?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z 7mil? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Cyfrowe jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Cyfrowe i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Cyfrowe.

  Sklep Internetowy - Jak Zarabiać Pieniądze???!!!

  Cyfrowe
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Cyfrowe

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Cyfrowe jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Cyfrowe. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Cyfrowe?

  Cyfrowe działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Elektronika.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Cyfrowe . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.