NiezależnaOpinia

  Opinie Crocs

  W 2002 roku świat otrzymał jedną z najbardziej unikalnych marek, jaką ktokolwiek widział: wcześniej była inna i niektórzy czuli się niekomfortowo. Teraz, setki milionów butów później, Crocs sprawia, że świat jest wygodny. Crocs ma dział filantropijny Crocs Cares, a jego misją jest zapewnienie komfortu dla trzech kluczowych segmentów lokalnych i globalnych społeczności: rodzin, zwierząt i środowiska. Crocs osiąga to dzięki inicjatywom wolontariackim kierowanym przez pracowników. Crocs dołączył do programu partnerskiego Boulder County Open Space w 2017 roku. Z trzech poziomów partnerstwa jest partnerem alpejskim, co oznacza, że jest jedną z grup wolontariackich, która wykonuje prace budowlane i konserwacyjne na trasach w Kolorado przynajmniej raz w roku. 31 sierpnia 2017 r. I 17 maja 2018 r. wolontariusze z Crocs zebrali się w Heil Valley Ranch, położonym zaledwie kilka mil od siedziby Crocs, aby pomóc w cięciu nowych szlaków w całej posiadłości. W ciągu dwóch dni wykopali 450 stóp mieszanych tras, które są wykorzystywane do spacerów, wędrówek, jazdy na rowerze i jazdy konnej. Ranczo ma ponad 6 000 akrów powierzchni, ma ponad 16 mil szlaku i gromadzi ponad 90 000 odwiedzin rocznie.

  Misja Crocs

  Crocs jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnego obuwia codziennego dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Crocs oferuje szeroką gamę produktów całorocznych, pozostając wiernym swojemu dziedzictwu formowanego obuwia. Wszystkie buty Crocs wyposażone są w materiał Croslite, zastrzeżoną, rewolucyjną technologię, która zapewnia każdej parze buty miękkie, wygodne, lekkie, niebrudzące i odporne na zapachy właściwości, które fani Crocs znają i kochają. Crocs świętuje radość z bycia trochę innym i zachęca fanów do „Przyjdź jak jesteś” w każdej kolorowej parze butów. Od momentu powstania w 2002 roku Crocs sprzedał ponad 600 milionów par butów w ponad 90 krajach na całym świecie.

  Iinformacje o zamówienie i śledzenie przez stronę Crocs

  Jak tylko twoje zamówienie zostanie wysłane, Crocs zaoferuje Ci dostęp do śledzenia online swojego kuriera. Znajdziesz tam najbardziej aktualne dostępne informacje. Pamiętaj, że może upłynąć do 24 godzin od otrzymania e-maila ze szczegółami wysyłki od Crocs, zanim śledzenie online będzie widoczne. Aby wyświetlić śledzenie online, zobacz następujące opcje:

  1. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz od Crocs wiadomość e-mail, zawierającą link do śledzenia online kuriera Crocs.

  2. Jeśli jesteś zarejestrowanym klientem, możesz także przejść do swojej Historii zamówień w zakładce Moje konto.

  Przejdź do szczegółów zamówienia, które chcesz śledzić, i kliknij numer śledzenia w kolumnie „Numer zamówienia”. Spowoduje to przejście do strony internetowej kuriera.

  Zwroty i reklamacje

  Crocs akceptuje zwroty i zapewnia pełny zwrot kosztów na następujących warunkach:

  - Zakup został dokonany na stronie internetowej Crocs.

  - Przedmioty są w nowym stanie.

  - Produkty są zwracane do Crocs w ciągu 90 dni od daty dostawy. Po wypełnieniu prośby o zwrot otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami zwrotu, która będzie zawierać link do etykiety zwrotu. Otrzymasz ten e-mail w ciągu godziny. Postępuj zgodnie z instrukcjami. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości e-mail, najpierw sprawdź folder spam / śmieci i skontaktuj się z działem obsługi klienta Crocs.

  Podziel się opinią!

  Podziel się swoją opinią na temat Crocs! Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci Crocs otrzymają niezbędne informacje. Każda opinia jest dla nas ważna.

  Crocs
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Crocs

  Twoja opinia