NiezależnaOpinia

  Opinie Coolicool

  O sklepie

  CooliCool.com - chiński sklep internetowy, jest globalnym liderem w zakresie sprzedaży towarów konsumpcyjnych. Jego główna właściwość polega na rzetelnym doborze towaru dla sprzedaży. CooliCool oferuje tę samą cenę dla wszystkich: tak nisko jak jest to możliwe: niezależnie od tego, czy jesteś hurtownikiem, który chce zwiększyć przychody, sprzedawca, który nie chce płacić wysokich podatków w twoim kraju, czy kupujący, który chce kupić najnowsze produkty.

  CooliCool.com zapewnia ekstra szybką obsługę klienta i ceny hurtowe. Sklep internetowy CooliCool specjalizuje się w sprzedaży różnych gadżetów i urządzeń elektronicznych od najlepszych chińskich producentów (Lenovo, XIAOMI, UMI itp.).

  Tutaj możesz kupić:

  Telefony komórkowe;

  Tablety;

  Elektronika samochodowa;

  Gry edukacyjne i zabawki elektroniczne;

  Zegarki, inteligentne zegarki i wiele więcej!

  Przy zakupie towarów bezpośrednio od chińskich producentów hurtowych, mają możliwość utrzymać niskie ceny przy zachowaniu wysokich standardów.

  Obsługują klientów z ponad 50 krajów i wciąż rośną. Mają swoją wizję: Jeden świat, jedna cena. Testowanie każdego produktu odbywa się w Międzynarodowym Centrum Dystrybucyjnym, gdzie specjalnie wyuczeni pracownicy oceniają jego według wysokich normatywnych wymagań, i tylko po otrzymaniu dezyzii wnoszą towar do katalogu.

  Płatność

  Masz wybór między płaceniem za pomocą PayPal, Cashrun, kartą kredytową, T / T, przekazem pieniężnym lub za pośrednictwem Western Union Bank. Zalecamy zapłatę za pośrednictwem serwisu PayPal, ponieważ w tym przypadku masz 45-dniową usługę ochrony klienta i nie musisz rejestrować konta, aby płacić przez Express PayPal.

  Czas i rodzaj dostawy

  Koszt wysyłki zależy od twojego adresu i lokalizacji towarów. Masz do wyboru DHL (5-7 dni tygodnia), EMS (do 25 dni roboczych), KW Special line (7-10 dni roboczych), UPS, Swiss Post (15-45 dni roboczych), Netherlands Post (15- 45 dni roboczych), a także dostawe ekspresową.

  Zwrot i wymiana

  Masz 10 dni na prawo do wymiany lub zwrotu towaru. W takim przypadku należy skontaktować się z działem serwisu i otrzymać potwierdzenie wymiany oraz kod przesyłki zwrotnej do dostawcy. Na początek płacisz za przesyłkę samodzielnie, ale według standardów, Coolicool przejmuje płatność i zwraca ci pieniądze.

  Uwaga: Jeśli powodem wymiany jest niezadowolenie z produktu, Coolicool nie ponosi kosztów wysyłki zwrotnej i zwraca tylko 80% całkowitej wartości towarów.

  Czas gwarancji waha się od 10 do 180 dni. (Dalsze informacje są dostępne tutaj).

  Śledzenie swoich produktów

  Jak tylko twój produkt został wysłany z magazynu, można go śledzić, aż dotrze do twojego domu.

  Zespół obsługi klienta CooliCool zawsze pracuje w tle, aby rozwiązać wszystkie życzenia i prośby. Śledzą przesyłkę w czasie rzeczywistym i są do twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, czy to e-mailem, czy telefonicznie. Bez względu na problem, są zawsze tutaj, aby ci służyć.

  Funkcje specjalne

  Jeśli jesteś w jednym z krajów europejskich w momencie składania zamówienia, masz możliwość zamówienia z europejskiej bazy i zaoszczędzić czas dostawy.

  Opinie klientów

  Byłeś/-aś klientem CooliCool.com? Jesteś zadowolony/-a z jej usług? Opisz swoje doświadczenia, przedstaw wady i zalety. Twoja opinia jest ważna i cenna dla przyszłych klientów

  Coolicool
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Coolicool

  Twoja opinia