NiezależnaOpinia

  Opinie Colorland

  O serwisie Colorland

  Serwis Internetowy dostępny pod adresem www.colorland.pl prowadzony jest przez firmę Cyfrowa Foto Sp. z o.o., z siedzibą w Zaczerniu, Zaczernie 190, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000259700, NIP 813-34-69-935, REGON 180149478
  Każdy z nas chciałby mieć w życiu tylko te dobre wspomnienia. Takie, które wywołują uśmiech na twarzy albo łzy wzruszenia. W Colorland wychodzą z założenia, że właśnie takie wspomnienia warto szczególnie pielęgnować, dlatego postanowili stworzyć markę, która pozwoli jej klientom na zaprojektowanie od A do Z własnego miejsca, gdzie będą mogli umieścić swoje najlepsze chwile i momenty w formie zdjęć, tekstów, ważnych dat, a to wszystko okrasić wysokiej jakości wyjątkową oprawą. Tak właśnie powstał COLORLAND.
  Klienci Colorland tworzą blisko 50 000 projektów dziennie - każdy jest inny i niepowtarzalny. Zespół firmy liczy ponad 400 osób. 500 tysięcy fotoksiążek zostało wysłanych do klientów. Colorland ma klinetów z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Czech, Litwy, Niemiec, Francji, Włoch, Belgii, Austrii i Polski.

  Jak zaprojektować fotoksiążkę Colorland?

  Oferta w serwisie Colorland

  Najlepsze prezenty to te zrobione samodzielnie przez nas. Firma Colorland stworzyła edytor, dzięki któremu samodzielnie zaprojektujesz ze swoich najpiękniejszych fotografii własną książkę, kalendarz czy obraz. Tuaj znajdziesz setki szablonów, klipartów, ramek, obrazków i innych dodatków, przy pomocy których możesz znów, jak w dzieciństwie, stworzyć dla bliskiej osoby niepowtarzalny upominek, wybornie się przy tym bawiąc.
  Serwis Colorland ma w swojej ofercie następujące produkty: fotoksiążka, fotoksiążka LUX, odbitki, odbitki XXL, fotoobraz, fotokubek, wizytówki, fotokalendarz, star book, fotoalbum premium, fotomagnesy, memorki, fotoramka – kwadramka.
  Serwis internetowy udostępnia następujące sposoby płatności: płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu dotpay.pl jeden z następujących sposobów: kartą płatniczą, kartą kredytową, BLIK.
  Serwis Internetowy udostępnia następujące sposoby dostawy produktu: paczką kurierską i Pocztą Polską. Czas dostawy produktu przez przewoźnika uzależniony jest od wybranego przez Ciebie sposobu dostawy oraz przewoźnika i widoczne jest w koszyku po wybraniu opcji dostawy.
  Dla zamówień wysyłanych za granicę do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Republiki Czeskiej, Słowacji, Irlandii, Włoch, Belgii, Litwy, Francji, Austrii dostępna jest wyłącznie przesyłka kurierska. Czas dostawy jest zróżnicowany w zależności od wybranego kraju i może wynosić od 5 do 7 dni roboczych.

  Co sądzisz o ofercie Colorland?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Colorland? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy edytor jest łatwy i intuicyjny w obsłudze? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Colorland jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Colorland i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Colorland.

  Colorland
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  2
  0% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  2
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Za błędy aplikacji odpowiada klient

  Złożyłam zamówienie na 3 kalendarze.Po złożeniu zamówienia kiedy ostatecznie przeglądałam gotowe projekty,okazało się w ostatnim kalendarzu nie zaczytały się 4 zdjęcia.Od razu napisałam do Colorland maila z prośbą o zaczytanie brakujących 4 zdjęć w 1 kalendarzu, które przesłałam w załącznikach.Dostałam odpowiedź, że po złożeniu zamówienia nie da się go edytować lub anulować, bo taki jest regulamin... zamówienie otrzymałam po 4 dniach, oczywiście jeden z kalendarzy był wybrakowany.

  Przez: Klient14-11-2020
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Nie
  2
  rating

  Napisz wlasną opinię o Colorland

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Colorland jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Colorland. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 2/10, a 0% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Colorland?

  Colorland działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Colorland com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!