Coffee Cave

Wszystkie opinie

Coffee Cave

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Michał
Bardzo fajna firma i sklep internetowy. Na ich stronce znajdziemy fantastyczny blog, z którego możemy się dowiedzieć kupy ciekawych informacji na temat kawy i jej historii. Ale poczytamy tam równie...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kawa

  Bardzo fajna firma i sklep internetowy. Na ich stronce znajdziemy fantastyczny blog, z którego możemy się dowiedzieć kupy ciekawych informacji na temat kawy i jej historii. Ale poczytamy tam również na tematy praktyczne, takie jak „dlaczego ekspres nie spienia mleka?”. Bardzo duży plus za tego bloga. Generalnie zagłębiając się w stronkę dowiemy się, że cały ta prażalnia kawy powstała z pasji jednego człowieka, który tą pasję przerodził w interes, więc robi to co kocha i my możemy na tym skorzystać. Nie ma nic lepszego jak człowiek z pasją, który robi coś z przyjemnością, bo wtedy możemy być pewni, że będzie to dobre! Spróbowałem już kilka jego kaw i jestem bardzo zadowolony. Polecam!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Coffee Cave

Kawa czy herbata? Co wolisz? Co kochasz bardziej? Oba napoje dają nam zastrzyk energii, ale kawa zazwyczaj bardziej skuteczny. Przeciętne espresso ma około 200 mg kofeiny; kawa parzona – około 50 mg; kawa z ekspresu przelewowego ok. 70 mg. Dla porównania, w 100 ml czarnej herbaty znajduje się 28 mg kofeiny, a w coca-coli – 10 mg. Być może znudziła Ci się zwykła kawa z osiedlowego sklepu? A może szukasz prezentu na święta, urodziny lub bez żadnej okazji? Może warto w takich sytuacjach zajrzeć do sklepu internetowego Coffee Cave. A może już korzystałeś z tego sklepu? Czy produkty są warte ceny? Czy są trwałe? Czy musiałeś coś reklamować? Czy przyjęto reklamację? Przeczytaj też recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w sklepie Coffee Cave. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

O sklepie Coffee Cave
Sklep Coffee Cave ma siedzibe główną w Ujściu. Kawy w Coffeecave pochodzą ze wszystkich stron globu, w przeważającej ilości od niewielkich, lokalnych rolników. Firma stara się stawiać na naturalność i oryginalność. W ich ofercie są kawy speciaty (jak sama nazwa wskazuje to specjalizacja, która wymaga innych warunków niż praca na ogromnej, masowej plantacji). Małe uprawy to większa uwaga i troska, a to przekłada się na jakość. Firma stara się sprowadzać kawy od rolników, którzy uprawiają krzewy kawowców według tradycyjnych metod, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Wykorzystujących naturalne możliwości takie jak: gleba, nasłonecznienie oraz ukształtowanie terenu. Ponadto, zależyim też na tym, aby wspierać sprawiedliwy handel i odpowiedzialny społecznie biznes. Tak samo jak robią to w swoim lokalnym środowisku.

Oferta sklepu Coffee Cave
Sklep Coffee Cave ma w swojej ofercie następujące katgorie produktów: Kawy Jednorodne, Kawy Mieszane, Herbaty, Herbaty Sir William’s, Opakowania, Zestawy prezentowe i świąteczne, Zestawy kaw, Ekspresy, a także Akcesoria. W ofercie tego sklepu znajdują się także kawy komercyjne, uprawiane na znacznie większych obszarach. Kawy tego typu mają poniżej 80punktów SCA (Specialty Coffee Association) w porównaniu do specialty, ale nadal mają ogromny potencjał i zaspokajają potrzeby wielu Kawoszy. Sprowadzając tego typu ziarna firma zawsze zbiera jak najwięcej informacji o producencie oraz sposobie dostawy. Znajomość branży bardzo to ułatwia, a to chroni nas i naszych klientów przed nieprzyjemnościami.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu Coffee Cave
Czy masz doświadczenie ze sklepem Coffee Cave? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat sklepu Coffee Cave. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług sklepu Coffee Cave jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat sklepu internetowego Coffee Cave. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.