NiezależnaOpinia

  Opinie Clochee

  Jeśli chcesz kupić dla siebie kosmetyki naturalne lub podarować bliskim doskonały prezent, zwróć uwagę na markę Clochee. To kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, naturalne i organiczne, są w 100% eko. Clochee wybiera surowce roślinne posiadające certyfikaty i pochodzące z kontrolowanych plantacji, które nie testują ich na zwierzętach. W produktach Clochee nie ma też żadnych odzwierzęcych substancji, więc nadają się one dla wegan i wegetarian. Clochee, jako pierwsza firma kosmetyczna na terenie Polski, zastosowała opakowania ze specjalnym dodatkiem. Ten dodatek zmienia zwykły plastik na ekologiczne, degradowalne tworzywo. Firma ma też opakowania 100% po recyklingu. Poznaj naturalne kosmetyki Clochee i ciesz się z ich codziennego używania!

  Wróć do natury

  Clochee chce pokazać Ci, że powrót do natury nie jest tylko sloganem, a to z czego korzystali nasi przodkowie, jest najlepszym źródłem i receptą na piękno. Clochee działa w myśl tej idei, tworząc produkty zgodne z normami europejskimi, które składają się wyłącznie z wyselekcjonowanych składników naturalnych i z certyfikowanych surowców organicznych. Firma przygotowuje ekologiczne kosmetyki, przybliżające Cię do natury. Nie zastąpi Ci biegania boso po trawie ani słuchania szumu drzew, ale sprawi, że zioła, kwiaty, owoce i oleje zawarte w kosmetykach Clochee dodadzą Twojej skórze wigoru. Celem Clochee jest to, abyś mieć naturę na wyciągnięcie ręki i świadomie z niej korzystać. Dzięki Clochee nie będziesz musiała martwić się o stan i wygląd skóry. Clochee daje Ci cząstkę natury dla Twojego piękna.

  Żyj eko z Clochee!

  Przyszłością są firmy, które przyczyniają się do podniesienia jakości życia na planecie i kierują się wartościami takimi jak współpraca i zrównoważony rozwój. Tak działa Clochee! Odpowiedzialnie traktuje też kwestię opakowań, dlatego kosmetyki Clochee pakowane są bardzo oszczędnie. Firma dba, by wszystkie słoje, czy butelki do kosmetyków były biodegradowalne i nadawały się do recyklingu. Dbałość o środowisko to zobowiązanie Clochee wobec Ciebie i natury. Każdy, kto wybierze markę Clochee, pomaga środowisku! Misją firmy jest, aby każdy z klientów świadomie pomagał w środowisku. Celem Clochee jest ekologiczna edukacja, która sprawi, że przyjaźniej spojrzysz na środowisko. Clochee chce pokazać, jak w łatwy sposób można żyć eko. Sklep internetowy Clochee obsługuje płatności poprzez:

  - szybkie przelewy DotPay (karty Visa/Mastercard),

  - przelew na konto,

  - płatność przy odbiorze.

  Zakupiony towar Clochee wysyła na terenie Polski oraz do krajów Unii Europejskiej. Koszt dostawy zależy od wyboru przewoźnika. Standardowy czas dostawy zamówienia na terenie Polski to 1-2 dni robocze od daty dokonania płatności, Clochee zastrzega czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych ze względu na losowe sytuacje.

  Bezpieczeństwo z Clochee

  Clochee to prozdrowotny projekt dla ciała i dla duszy. Esencja naturalnego piękna, ukryta w kosmetykach Clochee, sprawi, że poczujesz się zadbana i zdrowa. Przyroda daje Clochee kawałek siebie, firma przekazuje ją dalej. Używając produktów marki Clochee, doświadczysz ich regenerującego i pielęgnującego dotyku. Cel Clochee to Twój uśmiech i optymizm. Bezpieczeństwo dokonywanych przez Państwa zakupów jest dla firmy priorytetem. Dlatego jest wprowadzony szereg działań, aby czuli się Państwo komfortowo, a Wasze dane były dobrze chronione.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem!

  Miałeś okazję korzystać z usług Clochee? Czy zamówienie przebiegłe pomyślnie? Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Clochee
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Clochee

  Twoja opinia