NiezależnaOpinia

  Opinie Clinique

  Clinique to amerykańska marka kosmetyków, spółka zależna marki Estee Lauder, specjalizująca się w produkcji kosmetyków dekoracyjnych, perfum i produktów do pielęgnacji skóry.

  Marka Clinique po raz pierwszy zaoferowała produkty kosmetyczne, które nie zawierają substancji zapachowych, opracowane przez dermatologów i dokładnie sprawdzone pod kątem alergenności.

  Historia marki

  Clinique rozpoczęła się od pomysłu dermatologa Normana Orentreka, który marzył o przekazaniu opinii publicznej idei, że nie tylko można uzyskać piękną skórę z natury, ale także tworzyć własne wysiłki. Wraz z głównym redaktorem magazynu mody Vogue Carol Phillips przygotowali próbkę opowiadającą o możliwościach kosmetyków w tworzeniu promiennej zdrowej skóry. Pomysł przyciągnął uwagę specjalistów z Estee Lauder, dermatologa i redaktora zaproszonego do wzięcia udziału w tworzeniu nowej marki kosmetyków, w wyniku czego w 1968 roku na rynek kosmetyczny weszła filia Estee Lauder o nazwie Clinique Laboratories Inc.

  W 2008 r. Clinique rozpoczęła współpracę z Allegran, której współpraca polegała na stworzeniu linii medycznej Clinique Medical z pięciu produktów do pielęgnacji skóry pooperacyjnej. Produkty Clinique można kupić w ponad 17 tysiącach markowych sklepów otwartych w 80 krajach świata, a także za pośrednictwem b-internetu.

  Popularna Perfumeria

  Aromatics Elixir Wrappings Happy Happy To Be

  Happy For Women

  Clinique wierzy, że piękno to przede wszystkim zdrowie. Dlatego wszystkie produkty firmy powstają przy bezpośrednim udziale dermatologów i przed wejściem na rynek przechodzą liczne testy kliniczne. Asortyment Clinique to nie tylko produkty do pielęgnacji skóry, ale także stylowe, eleganckie, wyrafinowane zapachy, które mogą podkreślić Twoją indywidualność i zapewnić dobry nastrój. Perfumy Clinique są dostępne w wersjach męskich i żeńskich. Podstawa składa się z komponentów kwiatowych, więc skóra jest ujawniana całkowicie indywidualnie. Pierwszy zapach Clinique - Aromatics Elixir - został umieszczony jako tonik, który pobudza zmysłowość, aw reklamie po raz pierwszy w historii marki uczestniczyli ludzie, którzy pokazywali różne przejawy szczęścia. Aroma Happy stał się najbardziej popularnym wśród perfum Clinique, pozostając hitem sprzedaży od ponad 15 lat. W oparciu o ten zapach wytwarzane są dezodoranty, żel pod prysznic i balsam po goleniu.

  Popularne kosmetyki

  Tusz do rzęsHigh Definition Lashes Puder Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder Szminka Butter Shine Lipstick Cienie Colour Surge Eye Shadow Quad Błyszczyk do ust Superbalm Moisturizing Gloss Matujący ppodkład Stay-Matte Oil-Free Makeup

  Na każdy nowy sezon firma Clinique modyfikuje kolekcję kosmetyków. Modna gama kosmetyków jest czasami tworzona tylko na jeden sezon i nigdy się nie powtarza.

  W reklamie marka Clinique nie składa się ze znanych osobistości, głównymi bohaterami są same kosmetyki, a także dużą wagę przywiązuje się do tekstu szkoleniowego, który towarzyszy reklamie kosmetyków Clinique. Jednak Cameron Diaz, Tutta Larsen, Monica Bellucci nie ukrywają, że chętnie korzystają z kosmetyków Clinique.

  Główna siedziba Clinique znajduje się w Nowym Jorku (USA), gdzie znajdują się główne działy badawcze Clinique.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat Clinique

  Miałeś okazję korzystać z usług Clinique? Czy zamówienie przebiegło pomyślnie? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Clinique
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Clinique

  Twoja opinia