NiezależnaOpinia

  Opinie Cigabuy

  Palenie zabija. Dym tytoniowy zawiera ponad 70 substancji rakotwórczych. Czy jako osoba lubiąca puścić sobie dymka jesteś skazany na bolesną śmierć? Nic z tych rzeczy, od dziś możesz nawet przestać przejmować się obrzydliwymi obrazkami i morałami wygłaszanymi na paczkach od klasycznych papierosów. Wystarczy przerzucić się na e-papierosy. Innowacyjne rozwiązanie, które dostarczy Ci Twojej ukochanej nikotyny bez otoczki pozostałych, zabójczych substancji. Nikotyna jest, dym jest, przyjemność jest. Same plusy. Nie wiesz jak zacząć ?

  Cigabuy to portal stworzony dla Ciebie !

  Mający siedzibę w Hong Kongu portal oferuje szeroki asortyment e-papierosów i akcesoriów związanych z branżą. Znajdziesz tu wszystkie popularne modele, dostępne w atrakcyjniejszych cenach, niż te które proponują stacjonarne sklepy. Jeżeli nie przemawia do Ciebie klasyczna oferta, znajdziesz też e-fajki o unikatowym designie, zaprojektowane z myślą o Tobie. Poza szeroką bazą e-papierosów, znajdziesz też wszystko, co stworzono z myślą o użytkownikach tych urządzeń.

  Co oferuje Cigabuy ?

  Poza zestawami startowymi, które kierowane są nie tylko do nowicjuszy w temacie, znajdziesz też wiele innych akcesoriów. Liquidy o przeróżnych wariacjach smakowych, zbiorniczki wykonane z najwyższej jakości materiałów, baterie, ładowarki. Jednym słowem wszystko, co jest Ci potrzebne, by w komfortowych warunkach cieszyć się puszczonym dymkiem. Nie zwlekaj, z każdym zapalonym klasycznym papierosem, skracasz swoje życie o jego cenne minuty. Tracisz nie tylko zdrowie, ale również pieniądze, gdyż e-papierosy są zdecydowanie tańszym rozwiązaniem, które długofalowo przynosi wiele korzyści.

  Bezpieczeństwo i jasne zasady - domena Cigabuy.


  Kupując w Cigabuy Twoje dane są w pełni chronione. Protokoły bezpieczeństwa chronią informacje o Twoim koncie bankowym. Sam portal nie przechowuje żadnych informacji, które wykradzione, mogłyby przysporzyć Ci sporo problemów. Po skompletowaniu zamówienia, opłacisz je korzystając z usług liderów w branży płatności elektronicznych. Mowa tu o PayPal i WesternUnion. Za pośrednictwem tych dwóch wielkich firm, z których korzystają miliony osób na całym globie, masz pewność, że Twoja płatność dojdzie tam, gdzie powinna. Zamówienie jest realizowane w ciągu 1-3 dni roboczych, a paczka dotrze do Ciebie w przeciągu 2 do 4 tygodni. Poczta lotnicza umożliwia śledzenie Twojej przesyłki, także na bieżąco będziesz mógł śledzić jej status. Wysyłka może być skierowana aż do 216 państw !

  Cigabuy nie chowa głowy w piasek.

  W razie problemów, serwis oferuje pomoc żywego człowieka. Pracownicy obsługi klienta mówią w trzech językach : angielskim, francuskim i niemieckim. Są dostępni dla Ciebie od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:30-18:00 czasu lokalnego (GMT +8). Na większość pytań, odpowiedź znajdziesz w zakładce FAQ. Jeżeli potrzebujesz rozwiązać Twój indywidualny problem, biuro obsługi klienta odpowie na Twoje pytanie już w przeciągu 24 godzin od wysłanego zapytania. W razie uszkodzenia Twojej paczki, w ciągu 5 dni od dostawy możesz je zwrócić. Jeżeli jesteś niezadowolony z zakupionego przez siebie produktu, masz 45 dni na zgłoszenie reklamacji i odesłanie produktu w nienaruszonym stanie. Prościej się nie da, prawda ?

  Cigabuy to portal stworzony dla każdego. Nie warto tracić czasu na chodzenie od sklepu do sklepu na poszukiwanie produktu, stworzonego dla Twoich potrzeb. To wszystko możesz znaleźć, wykonując kilka kliknięć w sieci. Portal regularnie oferuje nowe promocje, wyprzedaże, więc sprawdź to już dziś i podziel się swoją opinią z zakupów w Cigabuy!

  Cigabuy
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Cigabuy

  Twoja opinia