Ciało I Umysł

Wszystkie opinie

Ciało I Umysł

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Ciało I Umysł

Sklep Ciało I Umysł

Ciało I Umysł to sklep internetowy oferujący produkty z kategorii Fohow, Lavavitae, Dr nona oraz Kannaway. Ponadto można znaleźć szereg akcesoriów i produktów prozdrowotnych. Organizowane są również cykliczne webinaria.

Oferta sklepu Ciało I Umysł

W ofercie sklepu Ciało I Umysł można znaleźć produkty z kategorii Fohow. To specjalnie przygotowane naturalne produkty m.in. z komórek grzybów. Mają postać płynną i nazywane są bioimmuno–energoregulatorami o odpowiednim działaniu. Za surowiec do preparatów wykorzystywane są grzyby wyższe od innych, takie jak Kordiceps chiński, Linchzhi (Reishi) oraz Shiitake. Efektywność stosowanych preparatów zależna jest od dawkowania. Produkty są tworzone z naturalnych i odpowiednich preparatów, bez dodatków ulepszaczy i wspomagaczy. Kolejną linią produktów jakie można znaleźć w sklepie Ciało I Umysł są Lavavitae. Jest to zeolit, czyli certyfikowany wyrób medyczny, wytwarzane naturalne które pozwalają w zdrowiu dożyć późnej starości. Produkty te stosowane są w medycynie naturalnej, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego zdrowia. Są to głównie preparaty na bazie klinoptylolitów, które zwiększają zdolność do naprawy zmienionej chorobowo informacji genetycznej (DNA) a jednocześnie poprawiają geny antystresowe. Minerał wulkaniczny wykazuje interesujące oddziaływanie na procesy chemiczne w fazie rozwoju przerzutów u pacjentów z chorobą nowotworową. W ofercie sklepu internetowego Ciało I Umysł można znaleźć również kosmetyki Dr.Nona, które pochodzą z Morza Martwego. Skierowane są dla każdego w każdym wieku od niemowląt po seniorów. Używanie i stosowanie tych kosmetyków jest bardzo proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Preparaty te nie leczą w popularnym znaczeniu tego słowa, ale mobilizują organizm do walki z chorobą. Na stronie internetowej sklepu Ciało I Umysł można znaleźć Vademecum, czyli miejsce, w którym znajdują się potrzebne informacje, poradniki oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Ponad to można również skorzystać z kategorii Promocje, gdzie znajdują się wszystkie obecnie przecenione produkty.

Dostawa zamówień ze sklepu Ciało I Umysł

Wśród różnych opcji dostawy zamówień ze sklepu Ciało I Umysł można znaleźć dostawę do paczkomatów firmy Inpost. Aby odebrać paczkę, konieczne będzie podanie kodu odbioru, który użytkownik otrzyma w wiadomości e-mail oraz SMS lub zdalne otwarcie skrytki, przy pomocy aplikacji mobilnej. Jeśli odbiór w punkcie będzie dostępny dla wszystkich produktów, które zamówi użytkownik, zobaczy tę opcję przy wyborze sposobu dostawy. Dostępna jest również dostawa standardowym kurierem. Tutaj do wyboru są następujące firmy: kurier GLS, Kurier DPD oraz kurier InPost. Dostawa kurierem jest dostępna dla wszystkich produktów. Należy pamiętać, aby przy odbiorze paczki od kuriera, sprawdzić stan zamówionego produktu. Za zamówienie można zapłacić za pomocą systemu płatności PayU, PayPal oraz standardowym przelewem na konto bankowe. 

Co sądzisz o usługach Ciało I Umysł?

Czy kiedykolwiek korzystałeś ze sklepu Ciało I Umysł? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta w Twojej ocenie. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiega bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta oraz czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystanie z usług Ciało I Umysł jest wygodne i bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Ciało I Umysł i ich ofercie. Daj nam znać poprzez zostawienie własnej opinii. Twoje zdanie i ocena pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Ciało I Umysł.