NiezależnaOpinia

  Opinie Chloee

  BUTIK CHLOEE

  to jedyny w swoim rodzaju butik, który w swojej ofercie zawiera imponującą ilość oryginalnych i kobiecych ubrań, sprowadzanych specjalnie od wyselekcjowanych Polskich producentów mody oraz zamawianych z Włoch, Niemiec i Francji. Ta oryginalna mieszanka paryskiego szyku, włoskiego smaku i niemieckiej jakości w połączeniu z naszymi, polskimi produktami tworzą wyjątkową kolekcję eleganckiej odzieży w której każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

  Chloee jest jedną z niewielu marek, które potrafią jednocześnie stworzyć bardzo kobiecą i nowoczesną odzież. Projekt jest bardzo romantyczny. Odcienie przedmiotów z kolekcji wybiegów, z reguły naturalne, pastelowe, tkaniny - latające, sylwetki - luźne, często falbanki, falbany, draperie, rękawy, znacznie sięgające do dołu, spódnice i sukienki - często poniżej kolana. Jednak odzież Chloee nie jest trudna do wyobrażenia w codziennym użytkowaniu. Rzeczy z całym ich wyobrażeniem, pasują do kontekstu czasu.

  Za Karla Lagerfelda kolekcje Chloee były fantazyjne, podczas gdy u Stelli McCartney były seksowne, a za Phoebe Faylo były minimalistyczne. Dlatego trudno mówić o stylu jednej marki, który powstał od samego początku. Dziś design Chloee jest nieco eklektyczny, trochę etniczny, z uprzedzeniami w epoce hippisów, z raczej minimalistycznym wyglądem.

  Trafność

  : markę można nazwać najbardziej istotną, gdy jej kolekcje są kopiowane przez rynek masowy, a prototypy Chloee regularnie migają w kolekcjach H&M i Zara. Marka ma długie wypożyczone sylwetki i grafiki z lat 70-tych, oversize kożuchy i kurtki Vetements flashują w najnowszych kolekcjach, a szerokie męskie spodnie są połączone z szyfonową bluzką z kokardką na szyi - Chloee nie można odmówić.

  Polityka cenowa

  : bluzki i spodnie kosztują około 200 zł, spódnice - 200-300 zł, płaszcze - 1 tysiące zł.

  Dostawa:

  Dostawa kurierem z płatnościa przy odbiorze 16 zł
  Dostawa kurierem z przedpłatą na konto 13zł
  Wysyłamy zamówienia w ciągu 1-3 dni roboczych, w szczególnych przypadkach może się to wydłużyć sie do 14 dni.

  Zwrot (odstąpienie od umowy)

  Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie Butik Chloee produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

  W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży:

  Otrzymany produkt należy odesłać na adres: Butik Chloee, Ul. Szkolna 43 , 84-123 Rekowo Górne wraz z wypełnionym formularzem zwrotu załączanym w wersji papierowej do każdego zamówienia wraz z paragonem.

  Nie przyjmują paczek wysłanych za pobraniem lub paczkomatami. Każdy zwracany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący. Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym w ciącu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu. Na zwrot towaru maja Państwo 14 dni od otrzymania paczki.

  1.Wypełnij formularz zwrotu dołączony do przesyłki. 2. Zapakuj produkt, do paczki dołącz uzupełniony formularz zwrotu. Pamiętaj o tym, aby ubrania były odpowiednio zapakowane, tak, aby w trakcie dostawy nie doszło do uszkodzenia i zabrudzenia. 3. Proszą o rozważne zakupy na wyprzedażach ponieważ towar przeceniony nie podlega wymianie. 4. Zaadresuj paczkę pod ten adres:

  BUTIK CHLOEE

  Ul. Szkolna 43
  84-123 Rekowo Górne

  Kontakt

  +48 603 101 530
  Pracują od 8:00 do 16:00
  chloeebutik@gmail.com

  Chloee
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Chloee

  Twoja opinia