Ceneo Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Ceneo

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Krajewska
Ceneo to niesamowita porównywarka cen, która pomogła mi znaleźć najlepsze oferty w internecie. Wprowadziłam nazwę produktu, który chciałam kupić i błyskawicznie wyświetliło mi się wiele propozycji ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Recenzja Ceneo

  Ceneo to niesamowita porównywarka cen, która pomogła mi znaleźć najlepsze oferty w internecie. Wprowadziłam nazwę produktu, który chciałam kupić i błyskawicznie wyświetliło mi się wiele propozycji sklepów internetowych oraz ceny różnych markowych produktów. Udało mi się znaleźć dokładnie to, czego potrzebowałem po bardzo przystępnej cenie. Nie musiałem szukać dłużej niż kilka minut dzięki ogromnemu wyborowi ofert prezentowanych na stronie internetowej Ceneo. Strona jest również bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze - nie miałem żadnych problemów z nawigacją lub wyszukiwaniem. W sumie, moje doświadczenie z Ceneo było świetne! Dzięki temu portalowi zaoszczędziłem dużą ilość czasu i pieniędzy, co sprawia że na pewno tam wrócę przy kolejnym zakupie online.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...