Butter London

Wszystkie opinie

Butter London

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb
iHerb
1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina
Intimina
1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Butter London

Kosmetyki według definicji to środki do oczyszczania, pielęgnowania i upiększania skóry, włosów, paznokci i oczu, także do maskowania defektów urody. Każdy z nas czegoś potrzebuje. Niektóre są podstawowe (jak mydło czy żel pod prysznic), ale też część z nas lubi coś co nas rozpieszcza np. perfumy, balsamy, pomadki, itp. Jeśli właśnie jesteś na etapie poszukiwania jakiegoś kosmetyku dla siebie lub kogoś bliskiego, to być może warto zajrzeć do sklepu internetowego Butter London. A może już korzystałeś z tego sklepu? Czy produkty są warte ceny? Czy są trwałe? Czy musiałeś coś reklamować? Czy przyjęto reklamację? Przeczytaj też recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w sklepie Butter London. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

O sklepie Butter London
Marka butter LONDON powstała w 2005 roku stawiając sobie za cel stworzenie pierwszego lakieru do paznokci, który byłby wolny od toksyn, bez rezygnowania z koloru, jakości i wydajności. Po sporym sukcesie lakierów, zastosowali tę samą filozofię do kosmetyków kolorowych do twarzy, ust i oczu. Dziś szczycą się byciem czystą marką kosmetyczną, oferującą najwyższej jakości produkty zapewniające dobre samopoczucie dla wszystkich, niezależnie od odcienia skóry. Każdy świetny pomysł zaczyna się od prawdziwego problemu, a dla tej firmy był to fakt że, kolory lakierów paznokci były ograniczone, odcienie nudne, a formuły toksyczne. Z inspiracji klimatem ulic Londynu zrodził się pomysł stworzenia pierwszej marki lakierów do paznokci z formułą 3-Free. Zaczęli tworzyć i współpracować z najlepszymi manikiurzystkami. Zaczęło się od prostego manicure przy biurku, a przerodziło się w słynne sesje u najlepszych fotografów dla celebrytów i gwiazd Londynu.

Oferta sklepu Butter London
Produkty na stronie sklepu Butter London podzielone są na następujące kategorie: PAZNOKCIE, USTA, OCZY, TWARZ i CIAŁO. W kategorii "paznokcie" znaleźć można takie podkategorie jak: Lakiery Patent Shine 10X, Bazy I Topy, Żelowe Odżywki oraz Pielęgnacja Paznokci. W dziale 'usta' można przejrzeć i kupić: Olejki I Tinty, Pomadki, Błyszczyki oraz Konturówki. Cienie, Paletki, Kredki I Eyelinery a także Tusze Do Rzęs są w kategorii 'oczy'. Produkty do twarzy to: Tinty I Bazy, Pudry, Rozświetlacze, Korektory oraz Róże. Natomiast w ostatniej kategorii- "ciało" - można znaleźć peelingi i zabiegi na dłonie i stopy.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu Butter London
Czy masz doświadczenie ze sklepem Butter London? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat sklepu Butter London. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług sklepu Butter London jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat sklepu internetowego Butter London. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.