NiezależnaOpinia

  Opinie Broń

  O sklepie Bron

  Właścicielem sklepu internetowego Broń jest firma BRON.PL Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-696), ul. Jana Pankiewicza 3, NIP: 7010808641, REGON: 369621271, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000731678, o kapitale zakładowym w wysokości 10.000 złotych.

  Oferta w sklepie Bron

  Sklep Broń to jeden z największych i najstarszych w Polsce sklepów internetowych z produktami takimi jak: wiatrówki pistolety i karabiny, akcesoria wiatrówkowe takie jak śruty stalowe i śruty diabolo, tarcze strzeleckie, wyciory do wiatrówek, pokrowce na karabiny, kabury na pistolety, łuki tradycyjne i bloczkowe, akcesoria łucznicze takie jak strzały, tarcze, ochraniacze przedramienia i ochraniache na palce, lornetki wojskowe i lornetki turystyczne, lunety do wiatrówek i lunety myśliwskie, celowniki, noktowizory, termowizja, dalmierze, teleskopy do obserwacji gwiazd i planet, pistolety, karabiny i strzelby Air Soft Gun ASG, sprzęt survivalowy i turystyczny min: plecaki, termosy, kubki termiczne, krzesiwa, zestawy survivalowe, kuchenki i palniki turystyczne, ogrzewacze chemiczne, kompasy i busole, militaria, broń bez zezwolenia: pistolety i rewolwery hukowe, paralizatory dotykowe i te działające na odległość do 7 metrów, proce tradycyjne i proce z podpórką, dmuchawki, odzież wiosenno letnia i odzież jesienno zimowa, obuwie outdoorowe i obuwie taktyczne dla służb ochrony, latarki ledowe ręczne i latarki ledowe czołowe, alkomaty tradycyjne i alkomaty elektrochemiczne, odstraszacze zwierząt i odstraszacze insektów, ręczne i ziemne wykrywacze metali oraz wiele innych produktów.
  Jednym z wielu oferowanych produktów jest pistolet Stalker. Jest to samopowtarzalny pistolet hukowy dostępny w Polsce bez zezwoleń i rejestracji, produkowany przez turecki koncern Atak Arms. Jego wyłącznym importerem w Polsce jest firma Kolter, która po przeprowadzonych badaniach i testach, w październiku 2014 roku wprowadziła serię pistoletów Stalker na krajowy rynek.
  Szkielet tego kompaktowego pistoletu został wykonamy z lekkiego, wytrzymałego polimeru, natomiast zamek z komorą spustową i zespołem lufy - z metalu. Dzięki temu, Stalker dobrze odwzorowuje konstrukcję broni palnej.
  Za działanie pistoletu hukowego Stalker, odpowiedzialna jest amunicja, tj. kartridże hukowe 5,6/16, która zapewnia bardzo głośny huk oraz bezproblemowe działanie mechaniki. Producentem kartridży jest czeska firma Sellier&Bellot, która na zamówienie firmy Kolter wykonała tę amunicję, dedykowaną do serii pistoletów Stalker i dostosowaną do użytkownika pod względem energii wystrzału i bezpieczeństwa.
  Największą zaletą Stalkera jest oczywiście strzelanie, któremu towarzyszy bardzo głośny huk, płomień wylotowy oraz efektowny wyrzut łusek. Dodatkowo, po wystrzeleniu ostatniego kartridża z 8 nabojowego magazynka, zamek wiernie imituje działanie broni palnej, pozostając w tylnym położeniu.
  Kompaktowy rozmiar pistoletu ułatwia jego dyskretne przenoszenie, może jednak powodować mały dyskomfort wśród osób o dużych dłoniach.
  Realistyczna mechanika pracy i obsługa manualna powodują, że oprócz funkcji alarmowo-obronnej, Stalker może pełnić rolę pistoletu szkoleniowego, nie wspominając oczywiście o strzelaniu typowo rekreacyjnym. W ofercie firmy Kolter, oprócz 7 wersji kolorystycznych pistoletu, można dokupić dedykowaną kaburę, zapasowe magazynki oraz akcesoria do czyszczenia i konserwacji broni alarmowej.
  W sklepie internetowym Broń masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: gotówka przy odbiorze (płatność za pobraniem), przelewem na rachunek bankowy sklepu, Blue Media. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Broń odbywa się za pośrednictwem: DHL, Poczty Polskiej oraz do paczkomatów InPost.

  Co sądzisz o ofercie Bron?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Broń? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Broń jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Broń i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Broń.

  INTERNETOWE SKLEPY ZOOLOGICZNE 🐹

  Broń
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Broń

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Broń jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Broń. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Broń?

  Broń działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Broń . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.