NiezależnaOpinia

  Opinie Broń

  O sklepie Bron

  Właścicielem sklepu internetowego Broń jest firma BRON.PL Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-696), ul. Jana Pankiewicza 3, NIP: 7010808641, REGON: 369621271, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000731678, o kapitale zakładowym w wysokości 10.000 złotych.

  INTERNETOWE SKLEPY ZOOLOGICZNE 🐹

  Oferta w sklepie Bron

  Sklep Broń to jeden z największych i najstarszych w Polsce sklepów internetowych z produktami takimi jak: wiatrówki pistolety i karabiny, akcesoria wiatrówkowe takie jak śruty stalowe i śruty diabolo, tarcze strzeleckie, wyciory do wiatrówek, pokrowce na karabiny, kabury na pistolety, łuki tradycyjne i bloczkowe, akcesoria łucznicze takie jak strzały, tarcze, ochraniacze przedramienia i ochraniache na palce, lornetki wojskowe i lornetki turystyczne, lunety do wiatrówek i lunety myśliwskie, celowniki, noktowizory, termowizja, dalmierze, teleskopy do obserwacji gwiazd i planet, pistolety, karabiny i strzelby Air Soft Gun ASG, sprzęt survivalowy i turystyczny min: plecaki, termosy, kubki termiczne, krzesiwa, zestawy survivalowe, kuchenki i palniki turystyczne, ogrzewacze chemiczne, kompasy i busole, militaria, broń bez zezwolenia: pistolety i rewolwery hukowe, paralizatory dotykowe i te działające na odległość do 7 metrów, proce tradycyjne i proce z podpórką, dmuchawki, odzież wiosenno letnia i odzież jesienno zimowa, obuwie outdoorowe i obuwie taktyczne dla służb ochrony, latarki ledowe ręczne i latarki ledowe czołowe, alkomaty tradycyjne i alkomaty elektrochemiczne, odstraszacze zwierząt i odstraszacze insektów, ręczne i ziemne wykrywacze metali oraz wiele innych produktów.
  Jednym z wielu oferowanych produktów jest pistolet Stalker. Jest to samopowtarzalny pistolet hukowy dostępny w Polsce bez zezwoleń i rejestracji, produkowany przez turecki koncern Atak Arms. Jego wyłącznym importerem w Polsce jest firma Kolter, która po przeprowadzonych badaniach i testach, w październiku 2014 roku wprowadziła serię pistoletów Stalker na krajowy rynek.
  Szkielet tego kompaktowego pistoletu został wykonamy z lekkiego, wytrzymałego polimeru, natomiast zamek z komorą spustową i zespołem lufy - z metalu. Dzięki temu, Stalker dobrze odwzorowuje konstrukcję broni palnej.
  Za działanie pistoletu hukowego Stalker, odpowiedzialna jest amunicja, tj. kartridże hukowe 5,6/16, która zapewnia bardzo głośny huk oraz bezproblemowe działanie mechaniki. Producentem kartridży jest czeska firma Sellier&Bellot, która na zamówienie firmy Kolter wykonała tę amunicję, dedykowaną do serii pistoletów Stalker i dostosowaną do użytkownika pod względem energii wystrzału i bezpieczeństwa.
  Największą zaletą Stalkera jest oczywiście strzelanie, któremu towarzyszy bardzo głośny huk, płomień wylotowy oraz efektowny wyrzut łusek. Dodatkowo, po wystrzeleniu ostatniego kartridża z 8 nabojowego magazynka, zamek wiernie imituje działanie broni palnej, pozostając w tylnym położeniu.
  Kompaktowy rozmiar pistoletu ułatwia jego dyskretne przenoszenie, może jednak powodować mały dyskomfort wśród osób o dużych dłoniach.
  Realistyczna mechanika pracy i obsługa manualna powodują, że oprócz funkcji alarmowo-obronnej, Stalker może pełnić rolę pistoletu szkoleniowego, nie wspominając oczywiście o strzelaniu typowo rekreacyjnym. W ofercie firmy Kolter, oprócz 7 wersji kolorystycznych pistoletu, można dokupić dedykowaną kaburę, zapasowe magazynki oraz akcesoria do czyszczenia i konserwacji broni alarmowej.
  W sklepie internetowym Broń masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: gotówka przy odbiorze (płatność za pobraniem), przelewem na rachunek bankowy sklepu, Blue Media. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Broń odbywa się za pośrednictwem: DHL, Poczty Polskiej oraz do paczkomatów InPost.

  Co sądzisz o ofercie Bron?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Broń? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Broń jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Broń i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Broń.

  Broń
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Broń

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Broń jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Broń. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Broń?

  Broń działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Broń com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!