NiezależnaOpinia

  Opinie Boutiquefeel

  Prezentujemy Twojej uwadze inny godny odpowiednik ukochanego lub niekochanego sklepu chińskich towarów Aliexpress – Boutiquefeel.

  O sklepie

  Boutiquefeel to chińska firma zajmująca się handlem elektronicznym i e-commerce z siedzibą w Pekinie. Jest to jedna z największych firm B2C w Chinach. Liczba użytkowników zbliża się do 200 milionów ludzi. Obsługa klienta prowadzona jest zgodnie z wysokimi międzynarodowymi standardami handlu internetowego. Boutiquefeel to sklep internetowy łączący chińskich producentów z kupcami z całego świata. Angielska wersja strony www.boutiquefeel.com oferuje szeroki wybór oryginalnych, wysokiej jakości produktów z Chin po konkurencyjnych cenach, a także dostawę zamówień do dowolnego kraju na świecie. Boutiquefeel angażuje się w dostarczanie konsumentom na całym świecie innowacyjnych i niezawodnych urządzeń elektronicznych z Chin. Jako największy sklep internetowy Boutiquefeel oferuje ogromny wybór produktów dla swoich klientów. Ten sklep internetowy gwarantuje:

  - zwrot, jeśli produkt nie pasuje do opisu lub jest niskiej jakości;

  - zwrot pieniędzy, jeśli zamówienie nie zostało dostarczone kupującemu;

  - przeprowadza bezpieczne transakcję finansowe na stronie (najbardziej popularne i bezpieczne metody są udostępniane do zapłaty);

  - 100% gwarancja jakości produktu.

  Termin i koszt dostawy?

  Czas dostawy zależy od przepisów celnych różnych krajów, szlaków logistycznych, warunków pogodowych i dni wolnych, czyli świąt. Sprzedawcy oferują różne metody dostawy, różniące się kosztem i szybkością. Usługi ekspresowej dostawy dostarczają towary szybciej niż usługa pocztowa, ale ich usługi mogą być droższe. Jeśli ważne jest, aby dokładnie dotrzymać terminów, zalecamy skorzystanie z usługi ekspresowej dostawy.Szczegóły można zobaczyć na stronie produktu o "Wysyłce", w tym kosztach wysyłki.

  Dostawa towarów:

  Wszystkie informacje dotyczące wysyłki i stawki są ustalane przez sprzedawców. Średni czas dostawy do Polski i WNP wynosi około 20-40 dni. Sprzedawcy mogą oferować również inne metody wysyłki, a także EMS, UPS i DHL za dodatkową opłatą. Dokładny czas i koszt dostawy zależy od sprzedawcy i od warunków wymienionych na stronie.

  Jak anulować zamówienie?

  Jeśli jeszcze nie zapłaciłeś za zamówienie, wykonaj następujące kroki: Przejdź do „Moich zamówień” – „Płatność” i znajdź zamówienie, które chcesz anulować. Aby anulować zamówienie, kliknij Anuluj, a następnie OK. Jeśli zapłaciłeś już za zamówienie, ale produkt jeszcze nie został wysłany, wykonaj następujące czynności: Przejdź do „Moich zamówień” – „Oczekiwanie na wysyłanie” i znajdż zamówienie, które chcesz anulować. Aby anulować zamówienie, kliknij Anuluj, a następnie OK.

  Uwaga: jeśli towary zostały już wysłany, niestety zamówienia anulować nie uda się. Jeśli masz nieprzewidziane okoliczności, poproś sprzedawce o anulacji zamówienia i, jeśli wyrazi zgodę, możesz natychmiast anulować swoje zamówienie.

  Podsumowując, można powiedzieć, że sklep budzi zaufanie, cieszy się wygodnym i zrozumiałym interfejsem, niestety nie ma tłumaczenia na język polski, ale jest opcjia skorzystania z tłumaczenia Google,co znacznie upraszcza zakupy w Chinach.

  Warto więc zwrócić uwagę na Boutiquefeel. Jak sądzisz?

  Zamawiałeś już coś kiedyś z sklepu Boutiquefeel? Paczka do Ciebie przyszła czy się spóźniła dwa miesiące? Wyraź, proszę, swoją opinię i daj znać innym czy sklep jest godny zaufania i swojej renomy! Tylko kilka słów, a pozwolisz zaoszczędzić ludziom mnóstwo czasu i pieniędzy.

  Boutiquefeel
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Boutiquefeel

  Twoja opinia