NiezależnaOpinia

  Opinie Bliska pożyczka

  O serwisie Bliska Pożyczka

  Pożyczkodawcą w serwisie Bliska Pożyczka jest właściciel marki “Bocian pożyczki”, firma Everest Finanse S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Stary Rynek 88, kod pocztowy 61-772 wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego–Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000541824, NIP 7831722320, REGON 360730596.

  TRY ON HAUL- sklepy internetowe

  Oferta w serwisie Bliska Pożyczka

  W ofercie serwisu Bliska Pożyczka możesz wybrać kwotę jaką chcesz otrzymać i okres spłaty. Następnie musisz wypełnić dokładnie formularz kontaktowy. Konsultant serwisu oddzwoni do ciebie i przedstawi ofertę pożyczki. Ty decydujesz w jakiej postaci chcesz otrzymać pieniądze. Aby otrzymać pożyczkę należy: być osobą pełnoletnią, mieć nadany numer PESEL, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. O pożyczkę może ubiegać się osoba, która nie przekracza 74 roku życia.
  Serwis Bliska Pożyczka udziela pożyczki od 200 zł do 5000zł na okres od 1 miesięcy do 12 miesięcy. RRSO wynosi od 166%. do 21141%
  Dla pożyczki o wartości 1000 zł rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) wynosi 166,66%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł; całkowity koszt pożyczki 1632,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 4 347,00 zł, płatna w 12 równych ratach w wysokości po 136 zł z czego pierwsza rata płatna jest po 30 dniach od udzielenia pożyczki, 11 pozostałych rat płatne jest w trzydziestodniowych odstępach. Kalkulacji dokonana na dzień 11.07.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie pożyczki w kwocie 1000 zł. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawca udziela pożyczek na okres od 1 do 12 miesięcy.
  Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki. Zgodnie z warunkami Umowy Pożyczki Pożyczkodawca ma prawo naliczyć odsetki za opóźnienie w spłacie pożyczki w wysokości dwukrotności odsetek ustawowych za opóźnienie. Ponadto, Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego.
  Brak terminowej spłaty Pożyczki uprawnia Pożyczkodawcę do wszczęcia postępowania windykacyjnego. W przypadku łącznego spełnienia przesłanek określonych w artykule 14, 16 bądź 17, 18 Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. z 2014 r. poz. 1015, z późn. zm.) Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy. Przekazanie danych Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej jest dokonywane na podstawie pisemnej umowy o udostępnianie informacji gospodarczych zawartej przez Pożyczkodawcę z Biurem Informacji Gospodarczej oraz w oparciu o przepisy Rozdziału 3 Ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych.

  Co sądzisz o ofercie Bliska pożyczka?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Bliska pożyczka? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Bliska pożyczka jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Bliska pożyczka i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Bliska pożyczka.

  Bliska pożyczka
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Bliska pożyczka

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Bliska pożyczka jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Bliska pożyczka. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Bliska pożyczka?

  Bliska pożyczka działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Loans.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Bliska pożyczka com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!