Bielenda Professional

Wszystkie opinie

Bielenda Professional

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb
iHerb
1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina
Intimina
1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Bielenda Professional

Coraz więcej osób dowiaduje się o pozytywnych efektach, jakie posiadają kosmetyki naturalne. Zatem jak odpowiednio wybrać krem do twarzy bądź szampon do włosów? Istotną rzeczą jest etykieta produktu, tam zazwyczaj znajduje się skład. Wiele kosmetyków posiadają złośliwe chemikalia, które nie tylko mają zły wpływ na naszą delikatną skórę, ale także wysuszają naskórek, po długo trwałym korzystaniu mogą nawet pokazać się skutki uboczne na przykład trądzik. Składniki, które są szkodliwe dla nas oraz naszej skóry to między innymi Siarczan Laurylu Sodu, Chlorek stearalkonium, oraz wazelina. Jeżeli potrzebujesz produktów bądź kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała. Z pomocą przyjdzie sklep Bielenda Professional.


Kilka słów o sklepie Bielenda Professional.
Firma Bielenda Professional istnieje na rynku sklepów kosmetycznych od 1990 roku. Od ponad 30 lat firma zajmuje się produkcja kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz twarzy. Z informacji, które znajdują się na stronie internetowej spółki wynika iż, składniki potrzebne do wykonania kosmetyków są pochodzenia naturalnego. Wszystkie produkty oferowane przez spółkę Bielenda Professional są produkowane w Krakowie. W dziele badawczo-rozwojowym, towar jest poddawany badaniom oraz testom laboratoryjnym. Z informacji znajdujących się na stronie internetowej spółki wynika iż, sklep posiada certyfikat 14001, jest to Międzynarodowy Standard Zarządzania Środowiskowego, który ma na celu minimalny wpływ na środowisko naturalne. Spółka zajmuje się eksportem produktów do krajów takich jak Francja, Hiszpania, Grecja, Szwecja, Holandia oraz wiele innych.


O produktach oraz usługach firmy Bielenda Professional.
W asortymencie firmy znajdują się produkty przeznaczone dla kobiet jednakowo mężczyzn oraz młodzieży między innymi kremy do twarzy, olejki do kąpieli, kosmetyki do zmywania makijażu oraz żele do włosów bądź kremy do rąk. Na łamach strony internetowej sklepu widnieją informacje, z których wynika iż firma posiada ponad 400 rodzajów produktów, skierowanych zarówno dla klientów detalicznych zarazem salonów kosmetycznych, jak i dla szkół bądź ośrodków odnowy biologicznej Wellness & Spa. Oferowane przez firmę kosmetyki są podzielone na kategorie między innymi, pielęgnacja ciała, akcesoria oraz urządzenia, jak i pielęgnacja stóp i dłoń. W kategorii dla mężczyzn znajdują się produkty przeznaczone do pielęgnacji twarzy, kremy nawilżające do rąk bądź żele do mycia. Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji na temat produktów oraz usług, istnieje możliwość kontaktu z obsługą klienta poprzez rozmowę telefoniczną bądź czat internetowy.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu Bielenda Professional.
Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Jeżeli tak, czy kosmetyki, które zakupiłaś w sklepie spełniają Twoje wymagania? Czy oferowane przez sklep produkty są pochodzenia naturalnego tak jak twierdzi firma? Czy zamówione przez Ciebie kosmetyki sklepu Bielenda Professional posiadają wadę? Być może po otworzeniu przesyłki, okazało się ze produkt jest uszkodzony? Istnieje możliwość że nadeszła potrzeba kontaktu z obsługą klienta, czy asystentka, z którą rozmawiałaś dostarczyła Ci informacji, które rozwiały Twoje wątpliwości? Jeżeli tak, prosimy nie wahaj się opisać swoje doświadczenie na naszej stronie internetowej Niezależna Opinia. Nawet krótki opis może okazać się przydatny dla innych użytkowników. Jeżeli dopiero zamierzasz skorzystać z usług firmy Bielenda Professional, pomocne będzie zapoznanie się z sekcją opinii. Gdzie klienci, którzy mieli możliwość współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback. Z góry serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. Mamy nadzieje że informacje zawarte na tej stronie internetowe okazały się przydatne.