NiezależnaOpinia

  Opinie BeGlossy

  O firmie beGlossy

  beGlossy to pudełko wypełnione kosmetykami pielęgnacyjnymi i kolorowymi (+/- 5 produktów, część w oryginalnej wielkości, a także próbki kosmetyczne), które możesz zamówić na stronie internetowej. Zamówienie składa się z etapu rejestracji i wypełnienie krótkiej ankiety, tj. odpowiedzi na pytania dotyczące cery, koloru włosów, karnacji, ewentualnych mankamentów urody (trądzik, cera naczynkowa itp).

  Na czym polega kilkumiesięczny pakiet beGLOSSY?

  Możliwość zamówienia pakietu beGLOSSY została stworzona dla tych klientek, które nie posiadają np. karty kredytowej i po to, abyś poprzez wybranie najlepszej dla siebie oferty, mogła cieszyć się pudełkami, także po niższej cenie. Pakiet opłacasz tylko raz, z góry za wszystkie miesiące. Twój pakiet wygasa z chwilą wysłania ostatniego zestawu beGLOSSY z tego pakietu.

  Jak działa Profil Piękności?

  Starają się dopasować mini produkty w pudełku beGLOSSY do Twoich osobistych upodobań, a Profil Piękności daje niezbędne do tego informacje. Będzie on dostępny na Twoim Koncie Klienta zaraz po opłaceniu pierwszego zamówienia. W każdej chwili możesz go zmienić logując się na naszej stronie. Jeżeli posiadasz kilka subskrypcji, gdyż na przykład zamawiasz beGLOSSY dla swoich bliskich, należy dopasować każdy Profil Piękności do poszczególnych subskrypcji.

  Co to są punkty GLOSSYDots i jak można je zbierać?

  Każda z klientek ma możliwość zbierania punktów GLOSSYDots, za które można otrzymać darmowe pudełko. Wystarczy kupić pudełko beGLOSSY w subskrypcji lub pakiecie i zbierać punkty GLOSSYDots. Odpowiednio: 450 punktów za polecenie boxa znajomemu (polecenie liczy się jeśli znajomy kupi dzięki Tobie pudełko). Znajomy otrzymuje wówczas 200 GLOSSYDots. Za każdą wypełnioną ankietę produktową (po przetestowaniu kosmetyku z boxa), otrzymujesz 20 GLOSSYDots, czyli za wypełnienie ankiet o każdym z 5 produktów z jednego boxa, masz aż 100 punktów!. Zdobyte punkty pojawią się automatycznie na Twoim Koncie Klienta. 1000 punktów GLOSSYDots można wymienić na darmowe pudełko. Jeśli masz aktywną subskrypcję, sama możesz je wymienić na darmowego boxa w swoim profilu. Jeśli zamawiasz swoje zestawy w pakiecie, napisz do nas na kontakt@beglossy.pl, a my wymienimy Twoje punkty na kod rabatowy na nowe zamówienie.

  W jaki sposób można zapłacić za beGLOSSY?

  Oprócz możliwości zapłaty kartą płatniczą, oferują Ci również możliwość wykonania przelewu online. Współpracują z platformą PayU, dzięki której bardzo szybko można wykonać przelew z niemal wszystkich banków w Polsce. Możesz wybrać tę metodę płatności zamawiając pakiet na 3, 6 lub 12 pudełek, a także kupując beGLOSSY z edycji specjalnych lub na prezent. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać odpowiednią metodę płatności, a następnie swój bank i dokonać płatności. Dla tych samych pakietów dostępna jest także płatność za pobraniem. Nie ma możliwości opłaty przelewem tradycyjnym.

  Pozostaw swoją opinie!

  Kupiłeś/-aś produkty beGlossy? Jesteś zadowolony? Otrzymałeś zamówienie w terminie? Czy zawierało dokładnie to, co zamówiłeś/-aś? W jakim stanie były otrzymane produkty? Jak czuje się twoja skóra? Podziel się swoim doświadczeniem. Twoja opinia jest ważna dla przyszłych klientów.

  BeGlossy
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o BeGlossy

  Twoja opinia