Beauty World : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Beauty World

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Albert
Beauty World to świetne miejsce dla miłośniczek makijażu i urody! Zdecydowanie polecam ten sklep każdej kobiecie, która potrzebuje wysokiej jakości kosmetyków w dobrej cenie. Obsługa jest bardzo po...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Świat Piękności: Opinia klientki

  Beauty World to świetne miejsce dla miłośniczek makijażu i urody! Zdecydowanie polecam ten sklep każdej kobiecie, która potrzebuje wysokiej jakości kosmetyków w dobrej cenie. Obsługa jest bardzo pomocna i przyjemna, zawsze chętna do udzielenia porad oraz pomocy w wyborze odpowiednich produktów. Cieszę się także z szerokiego wyboru marek i asortymentu - ciężko o coś, czego tam nie ma! Przy okazji warto wspomnieć o tym, że Beauty World oferuje wiele promocji na produkty zarówno popularnych, jak i mniej znanych marek. Jedynym minusem może być pewien problem ze znalezieniem drobniejszych opakowań lub konkretnych kolorów/próbek — ale myślę że ponieważ mają taki duży wybór różnych produktów tego typu właśnie takie problemy są wprowadzane tylko przez wymagających klientów takich jak ja ;)


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...