33% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-03-04
Zakup części zamiennych
Mamy fotelik samochodowy, w którym nasz syn jeździ od 3 do 6 lat i jest w nim naprawdę wygodny. N...Czytacz dalej
Emilia Wójcik

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-03-17
Spinkid Car Seat
Kupiliśmy fotelik samochodowy Spinkid 26 listopada i niestety nie pasuje do naszego samochodu, mi...Czytacz dalej
Bianka Malinowski

Opinie (3)

  (1)

 (0)

  (1)

  (1)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Spinkid Car Seat

  Kupiliśmy fotelik samochodowy Spinkid 26 listopada i niestety nie pasuje do naszego samochodu, mimo że jest wymieniony na liście kompatybilności. Liczyliśmy na to, że pomogą nam z instalacją albo zwrócą pieniądze, ale tylko słyszymy kłamstwa. Cała sprawa zwrotu to kolejna kłamstwo. Zgłosiliśmy się do nich 5 grudnia przez formularz pomocy, ale nikt nie odpowiedział. Odezwaliśmy się ponownie 11 grudnia mailowo do obsługi klienta, odpowiedzieli nam 12 grudnia, ale od tamtej pory cisza, nawet po licznych prośbach o kontakt.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup części zamiennych

  Mamy fotelik samochodowy, w którym nasz syn jeździ od 3 do 6 lat i jest w nim naprawdę wygodny. Niestety, odłamał się plastikowy element oparcia. Skontaktowaliśmy się z obsługą klienta, a oni natychmiast wysłali nam nową część wraz z instrukcją montażu. Bardzo szybka reakcja na maile i ogólnie świetne wsparcie klienta.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup-opinie

  Ponieważ produkt Axkid One 2 okazał się niezbyt trwały, postanowiliśmy go zwrócić do sklepu. Moja opinia otrzymała tylko jedną gwiazdkę, ale po trzech tygodniach wciąż nie została opublikowana. Zauważyłem, że opinie innych klientów, które pojawiły się po mojej, zostały już opublikowane. Wygląda na to, że Axkid nie publikuje opinii o niższej ocenie niż 3 gwiazdki na swojej stronie internetowej. Zastanawia mnie, ile recenzji na ich stronie jest naprawdę autentycznych, a ile zostało napisanych przez samą firmę.


Inni również oglądali