NiezależnaOpinia

  Opinie AuchanDirect

  AuchanDirect został stworzony, aby zakupy spożywcze w Internecie stały się dostępne dla wszystkich. Dokłada wszelkich starań, by oferowany asortyment w pełni odpowiadał Twoim potrzebom, a zakupy stały się przyjemnością! Aby budować przewagę konkurencyjna AuchanDirect będzie dążył do doskonałości w prostocie, jakości i ergonomii zakupów w sklepie oraz codziennie z uwagą słuchać klientów Dokłada wszelkich starań by zakupy w sklepie były łatwe, przyjemne i pozwalały Ci zaoszczędzać Twój czas i pieniądze, nie wychodząc z domu. Oferta AuchanDirect to produkty, najczęściej wybierane przez klientów. W AuchanDirect znajdziesz szeroką gamę produktów "Marki Podniesionego Kciuka", zwróć również uwagę na "Produkty marki Auchan", które oferują jakość znanych marek w przystępnej cenie - spróbuj i przekonasz się, że nie warto przepłacać. Sprawdź ofertę z działu "Produkty Świeże" - AuchanDirect stworzył go specjalnie dla Ciebie, byś mógł zrobić kompletne zakupy, nie odchodząc od ekranu komputera. Znajdziesz w nim: mięso, wędliny, sery, ryby, nabiał, oraz szeroki wybór produktów garmażeryjnych. Szeroki wybór mrożonek usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów niezależnie od pory roku. Rozsmakuj się w bogatej ofercie win i alkoholi z różnych zakątków świata. Dla wygody zapracowanych i zajętych swoimi pociechami Mam AuchanDirect stworzył dział "Mama i dziecko" - znajdziesz w nim szeroki wybór w artykułach do pielęgnacji oraz żywności dla dzieci. Z myślą o Tobie dodał produkty najbardziej potrzebne w utrzymaniu domu, w tym: żarówki, baterie, artykuły biurowe i samochodowe. Jeżeli mimo wszystko oferta AuchanDirect wydaje Ci się niepełna, AuchanDirect otwarci na Twoje sugestie i pomysły. Wystarczy skorzystać z Formularza Kontaktowego.

  Świeżość produktów

  Zachowanie ciągu chłodniczego gwarantuje najwyższą jakość asortymentu. Sklep przywiązuje do tego szczególną uwagę. Produkty nie są narażone na wahania temperatur podczas podróży z magazynu pod Twoje drzwi. Nie są także dotykane przez innych klientów, próbujących wybrać najlepszy egzemplarz. Wszystkie samochody z nowoczesnej floty AuchanDirect są wyposażone w 3 strefy temperatur, przeznaczone dla różnych typów produktów, wraz z mrożonkami i produktami świeżymi. Samochody mają certyfikaty ATP, RRX oraz homologację RRC, która gwarantuje najwyższe standardy, nieznane jeszcze w naszym kraju. Mrożonki są transportowane w bezzapachowym bakteriostatycznym suchym lodzie o temperaturze -78.5 st. C. Dlatego własnie AuchanDirect gwarantuje zachowanie ciągu chłodniczego od dostawcy aż do Twojej lodówki. Kupujący nie są w stanie dokonać tego swoimi własnymi samochodami. Magazyn AuchanDirect jest ultra-nowoczesnym obiektem zaadaptowanym do sprzedaży żywności przez Internet. Zaaplikowane w nim technologie, jak również i organizacja jest efektem międzynarodowego doświadczenia. Grupa Auchan zajmuje się sprzedażą on-line od 2001 roku. Wybiera tylko zaufanych dostawców, posiadaczy certyfikatów jakości, z którymi współpracuje w ramach grupy Auchan. Jakość jest priorytetem, dlatego warto się przekonać, że AuchanDirect może bezpiecznie dowieźć każdy produkt, nawet najbardziej wrażliwy, jak mięso, ryby, mrożonki czy pieczywo. Przeszkoleni kierowcy starają się dostarczyć wszystkie artykuły w nienaruszonym stanie.

  Bezpieczeństwo płatności

  Płatność przy odbiorze odbywa się poprzez homologowany, przenośny terminal płatniczy, obsługujący następujące karty płatnicze:

  - elektroniczne: Maestro, Visa Electron;

  - wypukłe: Visa, MasterCard i Diners Club;

  - prywatne: Cetelem, Sygma Bank, Lukas.

  Transakcje online są realizowane z zastosowaniem bezpiecznego protokołu https, przy współpracy jednym z największych agentów rozliczeniowych w Polsce - eService. eService posiada kilkunastoletnie doświadczenie w rozliczaniu transakcji płatniczych. Bezpieczeństwo transakcji potwierdzają systemy zabezpieczeń takie jak:

  - 3D Secure;

  - TLS 1.2;

  - bieżacy monitoring wszystkich transakcji.

  Bezpieczeństwo produktów

  AuchanDirect gwarantuje zachowanie ciągu chłodniczego, zaczynając od dostawców, a kończąc na Twojej lodówce/zamrażarce. Nigdy nie byłeś w stanie dokonać tego, robiąc zakupy samodzielnie i transportując je swoim samochodem. Każdy z samochodów nowoczesnej floty AuchanDirect posiada 3 strefy temperatur przeznaczone do przechowywania różnych rodzajów produktów w tym mrożonek oraz produktów świeżych. Zachowywanie łańcucha chłodniczego gwarantuje najwyższą jakość oraz trwałość artykułów z asortymentu. AuchanDirect przywiązuje do tego szczególną uwagę.

  Co sądzisz o ofertach AuchanDirect?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  AuchanDirect
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o AuchanDirect

  Twoja opinia