Atrado Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Atrado

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

D
Dagmara
Kupiłam ostatnio wiele produktów w sklepie internetowym Atrado i jestem bardzo zadowolona z mojego doświadczenia jako klientka. Wszystkie moje zakupy zostały wysłane w ciągu 24 godzin, co było dla ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moja pozytywna opinia o Atrado

  Kupiłam ostatnio wiele produktów w sklepie internetowym Atrado i jestem bardzo zadowolona z mojego doświadczenia jako klientka. Wszystkie moje zakupy zostały wysłane w ciągu 24 godzin, co było dla mnie dużym plusem, ponieważ na niektóre produkty czekałam już od jakiegoś czasu. Jednakże, najwyższej jakości produkty są tego wartę! Elektronika działa perfekcyjnie, markowe akcesoria GSM wydają się być bardzo trwałe, a dywany dodają uroku naszemu salonowi. Dodatkowo, ceny były bardzo konkurencyjne. Porównując je z innymi sklepami internetowymi znalazłam tam najlepsze oferty. Ogólnie chciałabym polecić Atrado wszystkim osobom poszukującym dobrych produktów w korzystnych cenach oraz szybkiej dostawy. Z pewnością będę tam zaglądać przy kolejnym zakupie!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...