Annabelle Minerals

Wszystkie opinie

Annabelle Minerals

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Annabelle Minerals

Kosmetyki naturalne to temat, który jest na topie od kilku lat. Pomimo że powszechnie uważane są one za drogie, coraz więcej popularnych producentów decyduje się na ich produkcję, dzięki czemu stają się bardziej dostępne dla klientów - bez względu na budżet, jakim dysponują. Jednym z największych trendów są kosmetyki mineralne do makijażu, które mają mniej negatywny wpływ na cerę. Wśród przodujących producentów takich produktów w Polsce znajduje się m.in. Annabelle Minerals. Z informacjami oraz opiniami na jego temat możesz zapoznać się za pośrednictwem naszego portalu.

 

O Annabelle Minerals

Annabelle Minerals to marka kosmetyczna, która została założona przez Annę Szczerba w Bielsku-Białej. Właścicielka skomponowała swój pierwszy produkt wyłącznie na własne potrzeby - aby nie musieć sprowadzać go ze Stanów Zjednoczonych, co w tamtym czasie było dość kosztowne. Historia marki rozpoczęła się od stworzenia podkładu mineralnego, który aż do chwili obecnej jest jej najbardziej rozpoznawanym produktem. Dzięki niemu, Annabelle Minerals stała się jedną z pierwszych, a zarazem nielicznych firm zajmujących się produkcją tego typu kosmetyków w Polsce.

 

Produkty marki Annabelle Minerals. Możliwość ich zakupu oraz sposób dostawy

Produkty marki Annabelle Minerals są dostępne w oficjalnym sklepie internetowym. Można znaleźć w nim przede wszystkim podkłady, korektory, pudry, rozświetlacze i cienie mineralne, jak również kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy - m.in. kremy nawilżające czy olejki wielofunkcyjne. Na stronie dostępne są także takie akcesoria, jak gąbki i pędzle do makijażu, waciki wielorazowe, czy słoiczki i pojemniczki do kosmetyków. Na uwagę zasługuje również fakt, że klient może zakupić próbki, co przekłada się na możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie kosmetyku. Sklep umożliwia również zakup Gift Card Annabelle Minerals, którą można podarować wybranej przez siebie osobie. Karty podarunkowe są dostępne w trzech wariantach: 50, 100 oraz 200 zł.

Kupując produkty w sklepie internetowym Annabelle Minerals, klient może dokonać płatności przelewem lub zapłacić za zamówienie za pobraniem. Wszystkie przesyłki są nadawane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Paczkomatu Inpost, w terminie do 5 dni od otrzymania wpłaty. Możliwa jest także wysyłka poza granice kraju. Darmowa dostawa jest możliwa w przypadku złożenia zamówienia na kwotę 160 zł.

Dużym ułatwieniem dla klienta jest możliwość sprawdzenia stanu realizacji zamówienia bezpośrednio po zalogowaniu się na swoje konto, które założy na stronie sklepu. W przypadku chęci wymiany towaru lub odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, klient ma do tego prawo w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Jeśli natomiast chodzi o reklamację, jest ona możliwa wyłącznie w przypadku, gdy zamówiony produkt posiada wadę fizyczną.

Kosmetyki oraz akcesoria marki Annabelle Minerals można zakupić także stacjonarnie - m.in. w drogerii Hebe oraz Douglas.

 

Opinie klientów o Annabelle Minerals

Annabelle Minerals to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, jeśli chodzi o kosmetyki mineralne - czy rzeczywiście jest ona godna uwagi? Dlaczego tak szybko zdobyła popularność? Jakiej jakości są oferowane przez nią produkty? Czy zwrot lub wymiana towaru rzeczywiście jest taka prosta, jak wynika to z informacji zawartych na oficjalnej stronie? Jak można ocenić jakość obsługi w sklepie internetowym? Jeśli posiadasz doświadczenie z produktami marki Annabelle Minerals lub chciał(a)byś podzielić się opinią na jej temat - możesz zrobić to za pośrednictwem naszego portalu! Feedback zostaw poniżej.