akces-markt Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

akces-markt

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

N
Nowakowski
Moje doświadczenie zakupowe w sklepie internetowym Akces-Markt było bardzo pozytywne. Znalazłem tam wiele potrzebnych mi akcesoriów, takich jak etui na telefon czy kabel USB do ładowania urządzeń e...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Pozytywny Zakup Uzupełniających Elementów Elektroniki

  Moje doświadczenie zakupowe w sklepie internetowym Akces-Markt było bardzo pozytywne. Znalazłem tam wiele potrzebnych mi akcesoriów, takich jak etui na telefon czy kabel USB do ładowania urządzeń elektronicznych. Wszystkie produkty były w przystępnych cenach i spełniły moje oczekiwania pod względem jakości. Warto zwrócić uwagę także na szybkość realizacji zamówienia oraz samą dostawę - paczka dotarła do mnie błyskawicznie i był to dla mnie dodatkowy atut tego sklepu. Ogólnie rzecz biorąc, polecam ten sklep każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości akcesoriów gsm, komputerowych czy małego AGD w niskich cenach. Na pewno jeszcze nie raz będę korzystał z oferty Akces-Markt.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...