NiezależnaOpinia

  Opinie Aemca

  Chcesz dowiedzieć się o tajnikach druku 3D? Lub otrzymać gotowe do drukowania projekty? Pomoże Ci w tym Firma Aemca – wyłączny dystrybutor tajwańskiego koncernu XYZprinting, największego producenta drukarek 3D na świecie. Dzięki Aemca teraz najnowoczesniejsze, kompaktowe i przystępne cenowo drukarki 3D XYZprinting można nabyć w Polsce. Oprócz tego Aemca zapewnia autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń XYZprinting na terenie Polski. W gronie klientów Aemca znajduje się wielu indywidualnych odbiorców, którzy wykorzystują drukarki 3D, a także skanery 3D, na własny użytek. Także dużą grupę odbiorców stanowią przedsiębiorstwa z różnych branż, uczelnie wyższe, placówki edukacyjne i szkoleniowe, szkoły podstawowe i gimnazja. Aemca dostarcza atrakcyjne rozwiązania szczególnie dla placówek, które rozważnie i uczciwie dysponują finansami.

  Informacja dotycząca Aemca

  Firma Aemca zajmuje się sprzedażą bezpośrednią, również dostarcza urządzenia do swoich partnerów handlowych w Polsce. Zapewnia najwyższy poziom obsługi sprzedaży, wsparcia technicznego, serwisu gwarancyjnego. Do klientów Aemca dostarcza drukarki 3D z oprogramowaniem, a także załączonym filamentem lub żywicą. Więc urządzenia ze sklepu gotowe są do pracy od razu po wyjęciu z opakowania. Program, znajdujący się w zestawie, pozwala na łatwiejsze przetwarzanie plików przed dokonaniem wydruku. Na zakupione drukarki i skanery 3D XYZprinting firma daje pełną gwarancję z bezpłatnym odbiorem i dostawą zwrotną do klienta na terenie całej Polski. Zapewnia ponadto niskie ceny części zamiennych i akcesoriów do wszystkich urządzeń, jak również usług serwisowych w okresie pogwarancyjnym. W przypadku pytań związanych z obsługą zakupionej drukarki czy skanera 3D klient może skorzystać z telefonicznego wsparcia technicznego. Ponadto Aemca udostępnia wiele praktycznych filmów instruktażowych, programy, najnowsze sterowniki, instrukcje obsługi.

  Oferta firmy Aemca

  Aemca oferuje następne produkty:

  - Drukarki 3d,

  - Przemysłowe drukarki 3d,

  - Skanery 3d,

  - Długopis 3d,

  - Roboty edukacyjne,

  - Materiały i akcesoria dla drukarek 3D.

  Istotną część oferty firmy stanowią przystępne cenowo drukarki 3D. W sklepie znajdują się urządzenia marki XYZprinting, aktualnego lidera sprzedaży drukarek 3D na świecie. Aemca jako jedyna w Polsce firma zajmuje się dystrybucją i serwisem sprzętu XYZprinting, zapewniając szeroki wybór modeli towarów. Urządzenia Aemca wyróżnia wysoka sprawność działania, optymalne zużycie materiałów, duża wydajność, co zapewnia niski koszt utrzymania maszyny. Ponadto, Aemca zapewnia bardzo konkurencyjne ceny. Uzupełnieniem oferty Aemca są materiały eksploatacyjne, które wykorzystują urządzenia XYZprinting. Firma proponuje między innymi filamenty do drukarki oraz żywice fotopolimerowi. Aemca posiada także akcesoria i części, które pozwalają usprawnić i zmodernizować wszelkiego typu urządzenia 3D. Osobom niezdecydowanym, które chcą przed zakupem przekonać się o efektach pracy urządzeń, Aemca poleca próbki wydruków. Firma stale uzupełnia asortyment, wprowadzając nowe rozwiązania oraz oferując podstawowe materiały w dobrej cenie.

  Wsparcie i gwarancja

  Firma proponuje rzetelne wsparcie dla wszystkich klientów, posiadających drukarki 3D XYZprinting. Udostępnia filmy instruktażowe, oprogramowanie, instrukcje obsługi, sterowniki. Filmy instruktażowe w obrazowy sposób przedstawiają, naprzykład, przygotowanie drukarki do pierwszego wydruku, kalibrację stołu roboczego, wymianę filamentu lub żywicy i wiele innych. Również informują, w jaki sposób dokonać podstawowych czynności konserwacyjnych. Firma udziela 12 miesięcy gwarancji na sprzęt XYZprinting. Jeśli masz pytanie, możesz zadzwonić pod numery firmy lub wypełnić formularz na stronie internetowej.

  Podziel się opinią!

  Co sądzisz o ofertach Aemca? Masz życzenie odnośnie do sprzętu tej firmy? Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Nawet krótki komentarz może pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

  Aemca
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  2.6
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  4
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  all

  Dramat....

  Przez: Edward 22-12-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  2.5
  rating

  Napisz wlasną opinię o Aemca

  Twoja opinia