123oczy

Wszystkie opinie

123oczy

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Z
Z.
Okulary progresywne, to fajna sprawa. Ale trzeba mieć dodatkowe, do czytania i pracy przy komputerze. Na widzenie dali są świetne. Jeżeli ktoś ma taką wadę to zdecydowanie polecam. Jeżeli chodzi o ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  okulary

  Okulary progresywne, to fajna sprawa. Ale trzeba mieć dodatkowe, do czytania i pracy przy komputerze. Na widzenie dali są świetne. Jeżeli ktoś ma taką wadę to zdecydowanie polecam. Jeżeli chodzi o widzenie pośrednie i bliskie w ograniczonym stopniu są przydatne, np: jazda samochodem, przypadkowe przeczytanie krótkiej notatki, informacji zawartej na opakowaniu, itp. Do zagłębienia się w literaturze nie polecam, do tego tylko jednoogniskowe. Powód, zmiana pozycji przy czytaniu np. Leżąc, to progresy wyklucza. Jak zacząć? Oczywiście jak kogoś stać, może zacząć od najdroższych. Ale świetnym sposobem w moim przypadku było, że zacząłem od najtańszych. I nie zawiodłem się. Nie mając zbyt wielkich oczekiwań, z czasem byłem bardziej zadowolony z ich zakupu i doświadczeń jakie mogłem odkrywać. Moja wada dal P+1,25 L+050 bliż P+3,25 L+2,5 i lekki astygmatyzm na prawym oku -0,50.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood