123oczy

Wszystkie opinie

123oczy

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Z
Z.
Okulary progresywne, to fajna sprawa. Ale trzeba mieć dodatkowe, do czytania i pracy przy komputerze. Na widzenie dali są świetne. Jeżeli ktoś ma taką wadę to zdecydowanie polecam. Jeżeli chodzi o ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  okulary

  Okulary progresywne, to fajna sprawa. Ale trzeba mieć dodatkowe, do czytania i pracy przy komputerze. Na widzenie dali są świetne. Jeżeli ktoś ma taką wadę to zdecydowanie polecam. Jeżeli chodzi o widzenie pośrednie i bliskie w ograniczonym stopniu są przydatne, np: jazda samochodem, przypadkowe przeczytanie krótkiej notatki, informacji zawartej na opakowaniu, itp. Do zagłębienia się w literaturze nie polecam, do tego tylko jednoogniskowe. Powód, zmiana pozycji przy czytaniu np. Leżąc, to progresy wyklucza. Jak zacząć? Oczywiście jak kogoś stać, może zacząć od najdroższych. Ale świetnym sposobem w moim przypadku było, że zacząłem od najtańszych. I nie zawiodłem się. Nie mając zbyt wielkich oczekiwań, z czasem byłem bardziej zadowolony z ich zakupu i doświadczeń jakie mogłem odkrywać. Moja wada dal P+1,25 L+050 bliż P+3,25 L+2,5 i lekki astygmatyzm na prawym oku -0,50.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

123oczy

Zmysł wzroku, to najprawdopodobniej najcenniejszy z naszych zmysłów. Doceniamy go zwłaszcza, gdy coś zaczyna się z nim dziać i potrzebujemy okularów lub szkieł kontaktowych. Można wybrać się w tej sprawie do stacjonarnego optyka, ale istnieje już możliwość zakupów online. Jednym z takich miejsc w internecie, gdzie można zakupić tego typu produkty jest sklep internetowy 123oczy. A może już robiłeś zakupy w tym sklepie? Czy produkty dostępne tam są warte ceny? Czy są trwałe? Czy musiałeś coś zareklamować? Czy przyjęto reklamację i otrzymałeś nowy produkt lub zwrot pieniędzy? Przeczytaj tu recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w sklepie 123OCZY. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

O sklepie 123OCZY
Siedziba główna sklepu 123oczy mieści się w Gryfinie, w województwie zachodniopomorskim i prowadzony jest przez firmę o nazwie WML sp. z o.o. Firma ta od dawna handluje stacjonarnie na terenie Polski i ma duże doświadczenie (tysiące zadowolonych klientów, którym zrobiono okulary). Dobre doświadczenia i praktyki przenieśli do internetu, aby sprzedawać w lepszych cenach. To jak kupowanie u stacjonarnego optyka ale w cenach nie do osiągnięcia dla przeciętnego salonu stacjonarnego. Soczewki okularów tej firmy są zamawiane, produkowane i montowane w jednych z najlepszych i najbardziej nowoczesnych na świecie laboratoriach Hoya i Rodenstock. Cała procedura obsługiwana jest przez wyspecjalizowanych optyków stosujących unikalny pięciofazowy test jakości montażu, który daje gwarancję, że okulary są wykonane zgodnie z zamówieniem.

Oferta sklepu 123OCZY
Sklep 123oczy.pl podzielony jest na cztery kategorie: KOREKCYJNE, SŁONECZNE, SPORTOWE, a także AKCESORIA. Pierwsze 3 kategorie podzielone są na subkategorie wg płci, a akcesoria możliwe do nabycia to: nakładki magnetyczne typu CLIP-ON, taśmy sportowe, łańcuszki do okularów, ściereczki, płyny do czyszczenia okularów i soczewek, etui oraz klipsy do auta. Sklep internetowy 123oczy gwarantuje, że produkty, które są w sklepie ze statusem "dostępne" zostaną wysłane w ciągu 24 godzin. Oznacza to, że firma posiada te towary fizycznie na magazynie i jeśli nie potrzeba wstawić soczewek okularowych do oprawek to wysyłka odbędzie się najpóźniej następnego dnia roboczego. Sklep oferuje też darmową dostawę na wszystkie oprawki i okulary. W ramach programu 100% Satysfakcji, sklep umożliwia zwrot wszystkich zakupionych produktów w ciągu 14 dni od chwili ich dostarczenia, jeżeli nie spełniają one oczekiwań klienta. Dotyczy to również okularów korekcyjnych zrobionych na zamówienie. Wystarczy spakować produkt w nienaruszonym stanie i odesłać na adres firmy.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu 123OCZY
Czy robiłeś zakupy w sklepie internetowym 123OCZY? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usług tej firmy. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat sklepu 123OCZY. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług sklepu 123OCZY jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat sklepu internetowego 123OCZY. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.