Tworzymy idealny profil randkowy - poradnik

Tworzymy idealny profil randkowy - poradnik
Randki

Świat randek online to okazja do poznania prawdziwej miłości. Jednak aby to zrobić, musisz mieć atrakcyjny i przyciągający wzrok profil. Zachęci to odwiedzających do rozmowy i lepszego poznawania Ciebie. Dowiedz się więc, na co zwrócić uwagę podczas tworzenia profilu w serwisie randkowym.

Serwisy randkowe są obecnie jednym z najpopularniejszych miejsc, w których można spotkać długo oczekiwaną i długo oczekiwaną drugą połowę. Dlatego warto zadbać o to, aby nasz profil wyróżniał się, był ciekawy i atrakcyjny. Przemyślana zakładka „O Tobie”, wybór pseudonimu, czy ciekawie opisane zainteresowania i pasje znacznie zwiększają nasze szanse na spotkanie prawdziwej miłości. W tym artykule podpowiemy jak stworzyć i przygotować profil dla portalu randkowego.

Wymyśl dobry nick na profilu randkowym

Nick jest naszym identyfikatorem, z którym jesteśmy połączeni. Dlatego warto zawczasu zastanowić się, czy naprawdę chcemy być kojarzeni z „sweet_niunia72” czy „rozwiedzionym_1975” - portale randkowe w polsce pełną są nieprawidłowych i niestosownych ników. Nie zdając sobie z tego sprawy, możemy wysyłać niewłaściwe sygnały i przyciągać ludzi, którzy w przeciwieństwie do nas oczekują na jedyne w swoim życiu przygody. Kiedy więc traktujemy nas poważnie i chcemy poznać kogoś wartościowego, dokładnie zastanawiamy się nad jego pseudonimem. Dobrze, gdy odzwierciedla naszą osobowość i budzi pozytywne skojarzenia. Jeśli okaże się, że imię nie jest dostępne, możemy je dodać w dowolnym momencie, na przykład rok urodzenia.

Zdjęcie na profilu randkowym za darmo

Zdjęcie jest również bardzo ważnym elementem profilu. Nie udawajmy, że ludzie uważnie czytają opis naszej osoby. Wszyscy jesteśmy wzrokowcami i rozmawiamy z osobami, które są dla nas atrakcyjne. Dlatego wybrane przez nas zdjęcie powinno pobudzać do rozmowy i lepszego poznania się. Fotografia nie powinna być wyzywająca ani wulgarna, zwłaszcza gdy oczekujemy poważnych propozycji małżeństwa. Zastanówmy się, jakich osób szukamy i na co zwracać uwagę podczas przeglądania profili. Niekorzystny jest nie tylko wybór złego zdjęcia, ale także unikanie go: puste profile nie są wiarygodne i nie wzbudzają zainteresowania. Nawet jeśli masz bogatą osobowość, trudno będzie przekonać innych, że masz wobec nich dobre i poważne intencje.

Opis na profil randkowy

Czasami trudno nam się zmusić do szukania czegoś oryginalnego, co przyciągnie uwagę naszych widzów profilu. Nadmierne wysiłki, aby być odważnym i wyjątkowym, są często tylko środkiem odstraszającym. Mogą też czuć się oszukani, jeśli lista książek lub hobby, które czytamy, jest błędna. Bądźmy sobą i mówmy co lubimy robić w wolnym czasie, jakie są nasze marzenia i co robimy na co dzień. W końcu chcemy znaleźć kogoś, kto nas kocha za to kim jesteśmy, a nie za wykreowany przez nas wizerunek. Badania nad randkami online potwierdzają, że użytkownicy internetowych serwisów randkowych często wymieniają „zabawę” jako cechę ich przyszłego partnera. Sekret ukończenia profilu polega na zacytowaniu zabawnej myśli o ulubionej postaci z filmu lub książki. Jest tematem rozmowy i jednocześnie weryfikuje, czy dana osoba ma podobne zainteresowania i podobne poczucie humoru. Kolejnym sekretem wypełniania profilu jest zapamiętywanie miłości: praktyka profilowania randkowego pokazuje, że ludzie, którzy szukają miłości, szybciej znajdują partnera. Według osób, które odniosły sukces na portalu randkowym, sekretem uzupełnienia profilu jest opisanie jego zalet atrakcyjnymi słowami, takimi jak: słodka optymistka, czuła, wrażliwa, namiętna, spontaniczna. Ważne jest, aby od samego początku podkreślać pozytywne cechy. Wymieniając swoje zainteresowania, dobrze jest wymienić rzeczy, które mogą kojarzyć się z atrakcyjnymi wizualnie obrazami: aktorstwo, kulturystyka, pływanie, moda, fitness, joga, pieczenie. Zainteresowania rozpoczynają rozmowę i pokazują charakter osoby.

Określ jasno swoje oczekiwania do potencjalnego partnera

Zastanów się nad własnymi kryteriami wyszukiwania: wzrost, budowa ciała, postawa. Pomyśl o tym, co jest dla Ciebie absolutnie ważne. Jeśli jesteś kobietą i masz np. 175 centymetrów wzrostu i nie wyobrażasz sobie związku z mniejszym partnerem, to już wiesz, co napisać. Musi być duży! Jeśli dla odmiany spokojnie przyznajesz, że osoby z nadwagą są dla Ciebie bardzo nieatrakcyjne, wiesz coś jeszcze. Zapisz wszystkie kluczowe cechy swojego wyglądu, a następnie wybierz absolutnie „najlepszy”. Wypełniając swój profil randkowy, wpisz w kryteriach wyboru partnera wszystko, co Ci się nie podoba. To zdecydowanie najłatwiejsza część „zabawy”. Pomyśl o tym, czego absolutnie nienawidzisz w innych ludziach, zwłaszcza płci przeciwnej. Pamiętaj, że to, co Ci się nie podoba, będzie miało długą drogę do określenia najbardziej pożądanych właściwości. Jeśli nienawidzisz męskich imprez, nie pisz, że szukasz kogoś bardzo towarzyskiego. Jeśli nie akceptujesz spożywania dużych ilości alkoholu, nie wpisujesz głównych pożądanych cech, o których marzysz o piciu wina w nocy. A jeśli to bardzo poważni panowie irytują was najbardziej, to można śmiało powiedzieć, że obserwacja o „ważnym poczuciu humoru” była słuszna. Pamiętaj, że wzajemne spełnienie kryteriów partnerów jest bardzo ważne dla spełnienia Twoich oczekiwań.

Randki w Internecie: Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Randki online to świetny sposób na rozpoczęcie związku. Możemy poznać konkretną osobę, aby przy pierwszym spotkaniu nie czuli się nieswojo i nie wiedzieli, o co zapytać lub o czym porozmawiać. Warto jednak wybierać serwisy randkowe, które są popularne i renomowane. Na szczęście w polskim internecie jest sporo miejsc, gdzie można spróbować sił w poszukiwaniu drugiej połówki. Jest w czym wybierać. Rekordziści posiadają dosłownie w każdym serwisie randkowym własny profil. Z jednej strony zwiększa to szanse na znalezienie miłości, z drugiej może okazać się lekką przesadą. Dlatego warto zachować zdrowy rozsądek.

Więcej Randki