New Honey

Wszystkie opinie

New Honey

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo C-Date
C-Date
0 opinie

JeÅ›li chcesz spotkania na jeden wieczór, C-Date pomoży Ci w tym. C-Date to wiÄ™cej niż ran...

Logo Ashley Madison
Ashley Madison
0 opinie

O firmie Ashley Madison Internetowy serwis randkowy Ashley Madison rozpoczął działalność w 2001 roku. Ashley Madison kon...

Logo Erodate
Erodate
0 opinie

Seks to istotny element życia. Bywa tak, że brakuje go komuś, ale nie ma czasu ani ochoty na budowanie relacji i ma ochotę tylk...

Logo Sexkontakty
Sexkontakty
0 opinie

Seksualność człowieka to naturalna cecha. Czasem potrzebujemy ją zaspokoić bez potrzeby zaangażowania uczuciowego. By...

New Honey

O firmie New Honey
Serwis New Honey należy do firmy Interdate S.A., której siedziba znajduje się na 13 rue du Commerce, w Luksemburgu. Ponadto firma jest częścią firmy insparx GmbH z Monachium, do której należą takie serwisy randkowe jak Sigles50, Academic Singles, be2, C-Date.

Oferta New Honey
New Honey to serwis randkowy, na której zarówno osoby samotne, jak i pary znajdują dyskretne spotkania bez zobowiązań. Na New Honey możesz flirtować z nowymi ludźmi, wspólnie odkrywać pragnienia. Masz kontrolę nad swoją prywatnością. Stwórz prywatny i dyskretny profil, decydując o tym, kto może zobaczyć Twoje zdjęcie, a kto nie. Przeżyj prawdziwą, dyskretną przygodę z kimś wyjątkowym. Rejestracja w serwicie New Honey jest bezpłatna. W darmowym dostępie do serwisu otrzymujesz możliwość stworzenia swojego własnego profilu, otrzymywanie propozycji kontaktów, otrzymywanie wiadomości, wstawianie zdjęć, możliwość zdefiniowania swojego erotycznego typu, możliwość sprawdzenia, kto odwiedzał Twój profil, Otrzymywanie powiadomienia poprzez e-mail. W płatnej wersji do wyboru masz trzy abonamenty. Pierwszy Premium – Classic na jeded miesiąć. Drugi to Premium – Start na 3 miesiące. I ostatni Premiu – Relax na 6 miesięcy. Dzięki abonamentom Premium uzyskujesz dostęp do odczytywanie wiadomości, wysyłanie wiadomości, przeglądanie kompletnych profili, oglądanie zdjęć, pełny wgląd w galerie erotyczne, zapisywanie kontaktów, przechowywanie kontaktów i wiadomości, dodawanie kontaktów do listy ulubionych, nielimitowany dostęp do Twoich wiadomości (>24 godzin), nielimitowany dostęp do Twoich propozycji kontaktu (>24 godzin). Serwis zapewnia wysoki standard ochrony danych, szyfrowanie SSL i w 100% anonimowe profile. Płatności możesz dokonać kartą kredytową lub debeową.

Co sądzisz o ofercie New Honey?
Czy kiedykolwiek korzystałeś z New Honey? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy strona jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś partnera/partnerkę, której/ą szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z New Honey jest wygodne, bezpieczne? Co sądzisz o aplikacji mobilnej? Czy jest ładna i funkcjonalna? Jaki rodzaj abonamentu zakupiłeś/aś? Przeczytaj opinie klientów na temat New Honey i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać odNew Honey.