NiezależnaOpinia

  Opinie New Honey

  O firmie New Honey

  Serwis New Honey należy do firmy Interdate S.A., której siedziba znajduje się na 13 rue du Commerce, w Luksemburgu. Ponadto firma jest częścią firmy insparx GmbH z Monachium, do której należą takie serwisy randkowe jak Sigles50, Academic Singles, be2, C-Date.

  Oferta New Honey

  New Honey to serwis randkowy, na której zarówno osoby samotne, jak i pary znajdują dyskretne spotkania bez zobowiązań. Na New Honey możesz flirtować z nowymi ludźmi, wspólnie odkrywać pragnienia. Masz kontrolę nad swoją prywatnością. Stwórz prywatny i dyskretny profil, decydując o tym, kto może zobaczyć Twoje zdjęcie, a kto nie. Przeżyj prawdziwą, dyskretną przygodę z kimś wyjątkowym. Rejestracja w serwicie New Honey jest bezpłatna. W darmowym dostępie do serwisu otrzymujesz możliwość stworzenia swojego własnego profilu, otrzymywanie propozycji kontaktów, otrzymywanie wiadomości, wstawianie zdjęć, możliwość zdefiniowania swojego erotycznego typu, możliwość sprawdzenia, kto odwiedzał Twój profil, Otrzymywanie powiadomienia poprzez e-mail. W płatnej wersji do wyboru masz trzy abonamenty. Pierwszy Premium – Classic na jeded miesiąć. Drugi to Premium – Start na 3 miesiące. I ostatni Premiu – Relax na 6 miesięcy. Dzięki abonamentom Premium uzyskujesz dostęp do odczytywanie wiadomości, wysyłanie wiadomości, przeglądanie kompletnych profili, oglądanie zdjęć, pełny wgląd w galerie erotyczne, zapisywanie kontaktów, przechowywanie kontaktów i wiadomości, dodawanie kontaktów do listy ulubionych, nielimitowany dostęp do Twoich wiadomości (>24 godzin), nielimitowany dostęp do Twoich propozycji kontaktu (>24 godzin). Serwis zapewnia wysoki standard ochrony danych, szyfrowanie SSL i w 100% anonimowe profile. Płatności możesz dokonać kartą kredytową lub debeową.

  Co sądzisz o ofercie New Honey?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z New Honey? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy strona jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś partnera/partnerkę, której/ą szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z New Honey jest wygodne, bezpieczne? Co sądzisz o aplikacji mobilnej? Czy jest ładna i funkcjonalna? Jaki rodzaj abonamentu zakupiłeś/aś? Przeczytaj opinie klientów na temat New Honey i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać odNew Honey.

  Yo Yo Honey Singh : LOCA (Official Video) | Bhushan Kumar | New Song 2020 | T-Series

  New Honey
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o New Honey

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy New Honey jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o New Honey. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje New Honey?

  New Honey działa głównie w kategorii Randki, a dokładniej w Portal randkowy, Niszowe Portale Randkowe, Married, Adultery & Erotic.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na New Honey . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.