NiezależnaOpinia

  Opinie Vippo

  Każdy klient ma czuć się jak VIP. Tak ma być obsługiwany i takie właśnie mają być pożyczki firmy. Bez zbędnych formalności, bez haczyków, za to z należytą starannością i w pełni profesjonalnie. Wszystko fair. Vippo zorganizowaliśmy tak, jak sami od zawsze chcieliśmy, aby wyglądały finanse osobiste. Fin-tech po polsku w najlepszym tego słowa znaczeniu.

  Strony Umowy i czas obowiązywania:

  Umowa obowiązuje przez okres od dnia jej zawarcia do dnia przewidzianego w harmonogramie na spłatę ostatniej raty. Pożyczka udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty wypłaty pożyczki. Przez datę wypłaty pożyczki Strony ustalają datę uznania rachunku. Klienta kwotą pożyczki bądź przez przekazanie środków do dyspozycji Klienta w niżej wymieniony sposób:

  • Przelew standardowy na konto: Bezpłatny. Czas otrzymania środków uzależniony jest od sesji rozrachunkowych banku Klienta.

  • Wypłata czekiem GIRO: Wypłata gotówki za pośrednictwem Banku Pocztowego w oddziałach Poczty Polskiej. Dane do realizacji czeku przekazywane są Klientowi w momencie podpisania umowy i czek jest gotowy do wypłaty po 60 minutach. Ważność czeku wynosi 7 dni. Koszt jednorazowy opłaty wynosi 15 złotych i jest przekazywany do Banku Pocztowego w celu pokrycia kosztów wypłaty pożyczki. Opłata jest pobierana z pierwszą ratą pożyczki.

  Pożyczkodawca w uzasadnionych przypadkach, zastrzega możliwość wstrzymania wypłaty pożyczki do momentu przeprowadzenia dodatkowej weryfikacji tożsamości Klienta, w szczególności poprzez przesłanie na adres mailowy Biura Obsługi Klienta: kontakt@vippo.pl skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu stwierdzającego tożsamość Klienta.

  W przypadku, gdy weryfikacja tożsamości przebiegnie negatywnie lub gdy Klient odmówi poddania się dodatkowej weryfikacji tożsamości, umowa pożyczki wygasa ze skutkiem natychmiastowym.

  Zasady i terminy spłaty pożyczki:

  Klient zobowiązany jest do zwrotu kwoty pożyczki poprzez wpłatę rat kapitałowych i odsetek, powiększonych o prowizję administracyjną i prowizję za udzielenie pożyczki oraz do poniesienia ewentualnych kosztów dodatkowych związanych z opcjonalną usługą wybraną przez Klienta (wypłata w formie czeku GIRO) na rachunek Pożyczkodawcy wskazany w Umowie w wymiarze 24 miesięcznych rat, w terminach płatności określonych zgodnie z Umową i załączonym do niej harmonogramem.

  Reprezentatywny przykład pożyczki

  Poniżej prezentujemy ważną informację na moment wygenerowania z naszego systemu danych o całkowitym koszcie kredytu konsumpcyjnego (pożyczki) ponoszonym przez konsumenta wyrażonym jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym. Wartość ta może ulec nieznacznym zmianom (z uwagi na zmianę parametrów pożyczki) w stosunku do informacji wygenerowanej w innym czasie na wydruku propozycji umowy pożyczki, którą Pożyczkodawca będzie Pani / Panu udostępniał jako ofertę zawarcia umowy. Prosimy o uważne sprawdzenie lub porównanie tychże informacji.

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 111,88%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2581,55 zł, oprocentowanie stałe 10,00%, całkowity koszt kredytu 1081,55 zł (w tym: jednorazowa opłata przygotowawcza 420,00 zł; comiesięczna opłata administracyjna 30,00 zł-łącznie 540 zł, odsetki 121,55 zł), 18 miesięcznych rat równych po 143,42 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 02.11.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

  Vippo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Vippo

  Twoja opinia