NiezależnaOpinia

  Opinie TaniKredyt

  Potrzebujesz pieniędzy, jednak nie wiesz, jak je zdobyć? Interesuje Cię pożyczka bez zbędnych formalności? TaniKredyt rozumie twoją trudną sytuację i może Ci pomóc. TaniKredyt udziela szybkich pożyczek gotówkowych, osobom, które spełniają wymagane przez firmę kryteria. TaniKredyt zawsze zachęca do spłaty w uzgodnionym terminie – pozwala to na uniknięcie wpisu do rejestru dłużników. Do każdego klienta TaniKredyt podchodzi indywidualnie, a propozycje pożyczek są elastyczne. Zdecyduj sam, ile gotówki potrzebujesz.

  Warunki otrzymania pożyczki od TaniKredyt

  Warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę:

  - jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej;

  - posiadasz ważny dowód osobisty;

  - masz konto bankowe;

  - jesteś w wieku od 20 do 75 lat;

  - posiadasz aktywny profil na stronie internetowej TaniKredyt;

  - posiadasz aktywny numer telefonu komórkowego;

  - nie jesteś wpisany do rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

  Oferta TaniKredyt.pl

  Żeby otrzymać pierwszą pożyczkę, na stronie TaniKredyt wybierz interesującą Cię kwotę oraz termin pożyczki. Następnie kliknij przycisk „Weź pożyczkę teraz”. Serwis przekieruje Cię do formularza rejestracji. Trzeba uzupełnić wszystkie dane i kliknąć „Zarejestruj”. W kolejnym kroku firma poprosi Cię o przelanie opłaty za utworzenie konta użytkownika – szczegóły płatności otrzymasz na emaila. Pamiętaj, opłata do TaniKredyt powinna zostać wysłana z tego rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem. Ważne jest, aby w jakości nadawcy w przelewie widniało Twoje imię i nazwisko jako osoby wnioskującej o pożyczkę. Po zaksięgowaniu opłaty, konsultant TaniKredyt skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu potwierdzenia danych. Decyzję otrzymasz na telefon komórkowy oraz e-mail podany podczas rejestracji. Jeśli chcesz otrzymać kolejną pożyczkę, trzeba zalogować się na swój profil i złożyć wniosek! To takie proste! Twój wniosek zostanie rozpatrzony niezwłocznie po zaksięgowaniu się opłaty za utworzenie konta użytkownika. Konsultant TaniKredyt skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu potwierdzenia danych. Decyzję otrzymasz przez SMS na telefon komórkowy oraz e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Jeżeli decyzja o przyznaniu szybkiej pożyczki będzie pozytywna, pieniądze otrzymasz na Twój rachunek bankowy niezwłocznie. Jeżeli posiadasz rachunek bankowy w innym banku, pieniądze zostaną wypłacone na Twój rachunek bankowy w ciągu jednego dnia roboczego. Aby spłacić pożyczkę, dokonaj przelewu na jeden z rachunków bankowych firmy TaniKredyt. Numer pożyczki znajdziesz w mailach, które do Ciebie będą wysłane. Po zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym TaniKredyt otrzymasz powiadomienie sms lub email. Jeśli masz problemy ze spłatą pożyczki w terminie, skontaktuj się z TaniKredyt pod numerem telefonu – firma postara się znaleźć rozwiązanie. Spłaty pożyczki możesz dokonać w dowolnym momencie przed upływem terminu. Kolejną pożyczkę otrzymasz dopiero po spłacie poprzedniej. Godziny realizacji sesji wychodzących i przychodzących różnią się w różnych bankach. Za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków TaniKredyt nie ponosi odpowiedzialności.

  Pomoc klientom od TaniKredyt.pl

  Zadowolenie Klientów jest dla TaniKredyt podstawą. Jeśli zalegasz ze spłatą pożyczki, skontaktuj się z działem windykacji. Biuro obsługi klienta pracuje od poniedziałku do niedzieli.

  Pozostaw swoją opinię o TaniKredyt

  Jesteś klientem TaniKredyt? A może korzystałeś bądź korzystasz z oferty tej firmy? Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom. Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci TaniKredyt otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi. Natomiast TaniKredyt będzie mógł utrzymać poziom oraz zapewnić najlepszą obsługę zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom.

  TaniKredyt
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o TaniKredyt

  Twoja opinia