NiezależnaOpinia

  Opinie TAKTO Finanse

  Opinie o TAKTO

  Jak wygląda ożyczka na raty w TAKTO

  TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi działalność dostosowaną do potrzeb i możliwości większości społeczeństwa. W swojej strategii stawia na rozumienie prawdziwego życia i ciężkiej sytuacji finansowej. Specjaliści do spraw bankowości, akceptują umowy zlecenia, umowy o dzieło a także niekorzystne historie kredytowe.

  W przeciągu 48 godzin, można otrzymać kwotę pożyczki na konto bankowe lub pobrać w Urzędzie Poczty Polskiej.

  Wysokość oprocentowania zależy od kwoty pożyczki i okresu na jaki jest zaciągnięta. Umowa zawierana jest bez dodatkowych i nieoczekiwanych obciążeń finansowych. Pożyczki są udzielane bez wstępnych opłat i prowizji, co jest niezwykle kuszące dla osób poszukujących dodatkowego źródła finansów. Wysokość raty jest stała w czasie i dokładnie dopasowana do możliwości potencjalnego kredytobiorcy. Istnieje możliwość uzyskania nawet 10 000 złotych, na okres od 3 do 36 miesięcy. Jest to najwyższa możliwa kwota do pożyczenia, poza sektorem bankowym.

  Formularz kredytowy jest dostepny na stronie internetowej i jest niezwykle prosty do wypełnienia, co znacznie przyśpiesza proces akceptacji wniosku kredytowego. Już w ciągu 24 godzin od wysłania decyzji można otrzymać informacje o pożyczce.

  Posiadają dwa kanały sprzedaży:

  własny – do Waszej dyspozycji pozostawiają ponad 20-stu wysoko wyspecjalizowanych doradców, dzięki którym załatwicie formalności „z kanapy” – nie wychodząc z domu. W tym celu wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić pod numer 801 006 206 lub 22 456 3000.

  zewnętrzny – pracują z 10-cioma dużymi pośrednikami, w których imieniu umowy sporządza dla firmy ponad 500 agencji.

  Jakie poniosę konsekwencje, jeśli spóźnię się z ratą o kilka dni?

  Będzie to wzrost odsetek i mogą też pojawić się opłaty za czynności monitoringowe, które powiększą kwotę zadłużenia. W takiej sytuacji najlepiej zadzwonić do TAKTO Finanse i uzgodnić termin wpłaty akceptowany przez obie strony.

  Co to jest monit?

  Monit to listowna, telefoniczna, smsowa informacja o zaległości w spłacie rat wynikających z harmonogramu pożyczki. Czynności monitoringowe mogą być wykonane również bezpośrednio w miejscu zamieszkania Klienta przez naszych dorarców. Należy pamiętać, że wykonanie czynności monitoringowych może wiązać się z naliczeniem dodatkowych kosztów, zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

  Dla wszystkich umów zawartych po 01.01.2016 TAKTO Finanse nie nalicza kosztów za czynności monitorujące.

  Jak można odstąpić od umowy pożyczki?

  Od pożyczki możesz odstąpić w terminie 14-stu dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy. Formularz odstąpienia wyślij do firmy TAKTO Finanse (najlepiej listem poleconym), a następnie w terminie 30 dni od daty odstąpienia (liczy się data stempla pocztowego) musisz zwrócić udzieloną kwotę pożyczki powiększoną o odsetki naliczone za okres od dnia przekazania Ci pożyczki do dnia jej zwrotu.

  Przykłąd prezentatywny

  Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 3800 zł; całkowity koszt pożyczki: 3952,90 zł w tym łączna kwota odsetek – 722,90 zł; opłata przygotowawcza – 50 zł; opłata prowizyjna – 3180 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące.; wysokość miesięcznych rat: 323,04 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 7752,90 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 123,75%. (według stanu na dzień 03 marca 2016).

  TAKTO Finanse
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o TAKTO Finanse

  Twoja opinia