NiezależnaOpinia

  Opinie T-Mobile Usługi Bankowe

  T-Mobile Usługi Bankowe to owoc strategicznego partnerstwa T-Mobile i Alior Banku, mający na celu stworzenie najkorzystniejszej oferty bankowej na rynku. Dzięki współpracy najbardziej innowacyjnego banku i największego operatora komórkowego, powstała bankowość nowej generacji. Oferta T-Mobile Usługi Bankowe została stworzona na bazie sprawdzonych i wielokrotnie nagradzanych rozwiązań Alior Sync - lidera bankowości internetowej w Polsce. Kadra menedżerska Alior Banku posiada gruntowną wiedzę i bogate doświadczenie związane z wieloletnią pracą w sektorze polskich instytucji finansowych. Produkty T-Mobile Usługi Bankowe są dostępne dla wszystkich. A dodatkowo, klienci T-Mobile mają do dyspozycji nowe usługi, zwiększające korzyści ze współpracy ze swoim operatorem.

  Oferta T-Mobile Usługi Bankowe

  Spełnij marzenia z kieszonkową ratą od T-Mobile Usługi Bankowe:

  - Do 200 000 zł;

  - Bez konieczności wizyty w oddziale;

  - Bez zaświadczeń o dochodach - T-Mobile Usługi Bankowe weryfikuje historię kredytową w BIK;

  - Wypłata gotówki nawet tego samego dnia.

  Podróżuj po świeciez kartą kredytową Mastercard Travel:

  - Bezpłatne wydanie karty;

  - Wysoki limit kredytowy - aż do 80 000 zł;

  - Możesz zbierać punkty w programie Mastercard;

  - Priceless Specials, które następnie możesz wymieniać na bilety lotnicze czy wynajem pokoi hotelowych;

  - Sprawdź czy możesz wziąć udział w promocji i zyskać nawet 300 zł za płatności kartą w walutach obcych - szczegóły w regulaminie promocji.

  Z bankowością mobilna T-Mobile Usługi Bankowe bankuj mobilnie szybciej, łatwiej i wygodniej niż na komputerze. Nowa bankowość mobilna T-Mobile Usługi Bankowe ma wiele nowych funkcji, ale też zupełnie nowy wygląd. Jest intuicyjna jak nigdy dotąd. Wszystko to sprawi, że szybko trafi na listę Twoich ulubionych aplikacji. Zerknij na jej zalety, pobierz i poznaj w praktyce! Do Aplikacji Mobilnej T-Mobile Bankowe są wprowadzone nowe funkcjonalności związane z Biometrią. Biometria to dodatkowa metoda logowania i potwierdzania operacji za pomocą odcisku palca lub skanu wizerunku twarzy, dostępna w aplikacji mobilnej T-Mobile Bankowe od wersji 4.6.0 Funkcja ta dostępna jest na urządzeniach wyposażonych w skaner odcisku palca/wizerunku twarzy, z systemem operacyjnym:

  - Android 6.0 (lub wyższym) – funkcja o nazwie Android Fingerprint;

  - iOS 9.0 (lub wyższym) – funkcja o nazwie Touch ID lub Face ID.

  Program rekomendacyjny

  Z T-Mobile Usługi Bankowe możesz zarabiać na polecaniu produktów. Im więcej produktów polecisz, tym więcej zyskasz, a wysokość premii jest nieograniczona! Za każde skuteczne polecenie możesz otrzymać 50 zł za konto osobiste, np. jeśli zarekomendujesz skutecznie 5 rachunków osobistych zyskasz aż 250 zł. Zarejestruj się w programie i zacznij zarabiać już dziś. W przypadku pytań lub wątpliwości T-Mobile Usługi Bankowe prosi o kontakt z infolinią lub z Wirtualnym Oddziałem.

  Jak można złożyć reklamację w T-Mobile Usługi Bankowe?

  Reklamację można złożyć:

  - W dowolnej placówce T-Mobile Usługi Bankowe. Nie ma znaczenia, w jakim oddziale prowadzony jest Twój rachunek. Reklamacja może być zgłoszona bankierowi zarówno ustnie jak i pisemnie;

  - Telefonicznie za pośrednictwem infolinii;

  - Poprzez bankowość internetową;

  - Listownie – przesyłając zgłoszenie na adres korespondencyjny Alior Bank.

  Opinie na temat T-Mobile Usługi Bankowe

  Czy masz wiedzę na temat T-Mobile Usługi Bankowe? Jesteś zadowolony z usług? Pomóż nam zrozumieć i zapoznać się z ofertą tej firmy. Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  T-Mobile Usługi Bankowe
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o T-Mobile Usługi Bankowe

  Twoja opinia