Super Grosz

Wszystkie opinie

Super Grosz

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Pati
Nie byłam pewna czy brać u nich pożyczkę, bo jednak opinie są różne. Są pozytywne oraz negatywne. Poza tym nie chciałam się pakować tutaj w dodatkowe koszta, a wiadomo, że niektóre firmy piszą coś ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczka

  Nie byłam pewna czy brać u nich pożyczkę, bo jednak opinie są różne. Są pozytywne oraz negatywne. Poza tym nie chciałam się pakować tutaj w dodatkowe koszta, a wiadomo, że niektóre firmy piszą coś innego, ale okazuje się, że koszta w danej firmie są o wiele większe… Była to moja pierwsza pożyczka prywatna, ale teraz po spłacie mogę napisać, że nie żałuję, że u nich wzięłam. Nie mają takiego dużego oprocentowania na tle innych firm. Wiadomo, że jest wyższe niż w banku, ale przy pożyczce na krótko nie jest tak źle. No i nie było żadnych dodatkowych kosztów o które się tak bałam.


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Super Grosz

Być może marzysz o wyjeździe na wakacje, wypoczynku bez zmartwień o jutrzejszy dzień, czy to z rodziną lub z drugą połówką. Od dłuższego czasu próbujesz oszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy, aby pozwolić sobie na przyjemność, jaką jest wyjazd w góry bądź nad morze. Jeżeli małżonka, naciska na wyjada nad wymarzone wakacje aby oderwać się od zgiełku miasta, i przez chwile muc zapomnieć o wszystkich otaczających Ciebie zmartwieniach, ale niestety mimo ciężkich starań brakuję Ci środków pieniężnych? Z pomocą przyjdzie firma SuperGrosz.


Kilka słów o firmie Super Grosz.
Firma istnieje na rynku usług finansowych od 2015 roku, obracając w 100 procentach tylko Polskim kapitałem. Została założona przez ludzi doświadczonych w finansach oraz analityce. Spółka na celu ma zadowolenie klienta, dla tego bezustannie oferuje różne oferty pożyczki i nie tylko. Spółka dba o obsługę klienta na każdym etapie procesu składania wniosku i spłaty pożyczki ratalnej. Jako klient poczujesz się bezpiecznie, wiesz od kogo pożyczasz oraz do kogo się zwracać w nieprzyjemnościach.

O produktach oraz usługach firmy Super Grosz.
Firma oferuje ogrom różnych pożyczek, z możliwością rozłożenia ich na 50 wygodnych do spłacenia rat. Dzięki tej usłudze wykonywanej przez spółkę klient ma pewność, że raty zobowiązania będą niskie. Klienci Super Grosz mogą liczyć na dodatkowe, wielokanałowe wsparcie od umiejętnych konsultantów, którzy pomogą w trakcie wypełniania wniosku. Gdy jednak chcecie państwo zrobić to w domu istnieje opcja złożenia formularza przez stronę internetową spółki. Jeśli jednak w chęci zadbania o wszelkie sprawy samemu, istnieje opcja telefoniczna. W przypadku wątpliwości do dyspozycji klienta są konsultanci na czacie, jak również pracownicy dedukowanej usługi klienta. Jeżeli chodzi o czas podejmowania decyzji przez bank, jest on szybki ponieważ systemużywany przez spółkę jest w pełni zautomatyzowany, oznacza to, że klienci nie muszą długo czekać na potwierdzenie wniosku lub przesyłać dokumenty. Cały proces, który zawiera w sobie rejestracje, weryfikacje oraz wpłatę środków trwa jedynie kilka minut. Dzięki takiej usłudze możesz cieszyć się pieniędzmi od zaraz.

Koszty pożyczki oraz wysokość rat usług banku Super Grosz.
W razie kiedy zdecydują się Państwo na korzystanie z usługi pożyczkowej. Jeżeli będzie ona wynosić na przykład 10 tysięcy zł i będzie ona rozłożona na 50 wygodnych rat. Wysokość raty wynosi 276 zł. Prowizja, która będzie pobierana wynosi 1372,79 zł. Natomiast RRSO ma wysokość 17,45%. Odsetki, które będą Państwo w stanie spłacić wynoszą 2443,31 zł od każdej pożyczonej sumy 10 tysięcy. Łączną kwotą do zapłaty w przypadku pożyczenia 10 tysięcy rozłożonych na 50 rat wyniesie łączną sumę 13816,10 zł. Jeżeli chcecie się Państwo dowiedzieć więcej, informacje umieszczone są na stronie internetowej spółki Super Grosz.

Wymagane dokumenty przez Super Grosz.
Spółka na swej stronie internetowej udostępniła wszelkie potrzebne informacje. Mieszczą się tam między innymi regulamin, polityka prywatności, czyli jak wasze informacje będą przechowywane przez spółkę, oświadczenie PEP, a także klauzula informacyjna oraz wzór dyspozycji wypłaty.

Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy Super Grosz? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony www.niezaleznaopinia.pl. W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci, którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.